Farming Simulator 22 - Xbox One/Xbox Series X|S

Kód: 5691
Neohodnoceno
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Nechte dobré časy růst!

Větší, lepší, propracovanější – dokonalá farmářská simulace, které už se prodalo několik milionů kusů, se vrátí letos v listopadu! Farming Simulator 22 nabízí větší hloubku a zároveň největší svobodu v historii značky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Farming Simulator 22 - Xbox One/Xbox Series X|S

 

Nechte dobré časy růst!

Větší, lepší, propracovanější – dokonalá farmářská simulace, které už se prodalo několik milionů kusů, se vrátí letos v listopadu! Farming Simulator 22 nabízí větší hloubku a zároveň největší svobodu v historii značky. Díky více než 400 strojům a nástrojům od 100 autentických zemědělských značek se hráči mohou těšit na vylepšenou a velmi realistickou simulaci. Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie hráčů, kteří se ponoří do ještě rozmanitějšího zemědělství, chovu zvířat a lesnictví.

Dvě nové mapy inspirované americkými a evropskými regiony a aktualizovaná alpská mapa Erlengrat nabízejí různé druhy zemědělských aktivit včetně tří nových plodin. Přídavek v podobně sezónních cyklů přidává nové výzvy v průběhu roku a mnohonásobně vylepšuje atmosféru. Hráči nyní mohou využít různé výrobní řetězce a nadále si tak zvyšovat příjem – ať už budou vyrábět chléb, olej, mošt, nebo něco jiného.

Nástroj pro úpravy byl výrazně přepracován, takže přidává do hry spoustu nových možností a umožňuje vytvářet jedinečné farmy a postavy. Farming Simulator, který běží na GIANTS Engine 9, rovněž obsahuje řadu technických vylepšení, jako je realističtější chování umělé inteligence, bohatší světy a výrazný nárůst výkonu na všech systémech.

Klíčové vlastnosti:

Více než 400+ strojů, nové kategorie, více než 100 zemědělských značek

Pohodový rodinný režim pro 1-16 hráčů

Nové plodiny a stroje: hrozny, olivy a čirok

Nové herní mechaniky založené na střídání ročních období

Výrobní řetězce, které přidávají nový ekonomický rozměr

Dvě zcela nové mapy + aktualizovaná alpská mapa

Výrazně vylepšené možnosti úprav

Zvýšení výkonu na všech systémech

Nejnovější technologie: DirectX 12, TAA atd.

Dlouholetý farmářský bestseller!

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: