Farworld Pioneers - PC

Kód: 8830
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Tvůj úkol spočívá v budování a rozvoji základny, zajištění zdrojů a ochraně svých pionýrů před nebezpečími tohoto odlehlého světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Farworld Pioneers - PC

Farworld Pioneers je epická sci-fi adventura, která tě zavede do záhadného a nezkoumaného světa. Převezmeš kontrolu nad skupinou odvážných průzkumníků a vyrazíš na dobrodružnou misi za objevováním nových planet, plných neznámých tvorů, exotické flóry a fascinujících krajin. Tvůj úkol spočívá v budování a rozvoji základny, zajištění zdrojů a ochraně svých pionýrů před nebezpečími tohoto odlehlého světa.

Introducing Farworld Pioneers: an Open World, Sci-fi Sandbox - Xbox Wire

Ve Farworld Pioneers se setkáš s různými výzvami, které musíš řešit strategicky a takticky. Musíš se přizpůsobit měnícím se podmínkám prostředí, budovat infrastrukturu, vylepšovat technologie a získávat nové dovednosti pro své osadníky. Zároveň musíš čelit nebezpečím divoké přírody, nepřátelským tvorům a neznámým jevům, které tě mohou ohrozit.

How to Build a Ship in Farworld Pioneers | TechRaptor

Svět Farworld Pioneers je plný tajemství a překvapení. Odhalování nových oblastí, objevování artefaktů a sbírání vzácných surovin tě pohltí do hlubin neznáma. S otevřeným světem a možností volného průzkumu si můžeš vytvořit vlastní herní strategii a naplno prozkoumat vše, co tento fantastický svět nabízí. Připrav se na dobrodružství a stani se průkopníkem ve světě Farworld Pioneers!

Farworld Pioneers será lançado em maio e chegará ao Xbox Game Pass; veja  trailer

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: 2D, Budovatelský
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: