Final Fantasy IX - Nintendo Switch

Kód: 8741
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Final Fantasy IX - Nintendo Switch

Zažijte dobrodružství ještě jednou s postavami a předem vykreslenými filmy ve vysokém rozlišení, jakož i s novým zesilovacím systémem s výběrem různých režimů, jako jsou "vysoká rychlost" nebo "žádné setkání"! Zidane a Tantalus Theater Troupe unesli princeznu Garnet, dědičku Alexandrie.

Final Fantasy IX Switch Is The Same Version As PC And Mobile, Bugs And All

K jejich překvapení však sama princezna toužila z hradu uniknout. Série neobvyklých okolností, ona a její osobní strážce Steiner se vydají na neuvěřitelnou cestu. Během cesty se setkají s nezapomenutelnými postavami jako Vivi a Quina, dozvědí se o sobě, tajemstvích Křišťálu a zlomyslné síle, která hrozí zničením jejich světa.

SWITCH FINAL FANTASY IX : Amazon.ca: Video Games

Osvojte si nové schopnosti vybavením předmětů. Po úplném zvládnutí mohou být tyto schopnosti použity i bez vybavení, což umožňuje téměř nekonečné možnosti přizpůsobení. Plňte svůj Trance, když udržujete zásahy v bitvě. Po úplném nabití vstoupí vaše postavy do režimu Trance a dají jim nové silné schopnosti! Nikdy nenechte věci plýtvat.

SWITCH FINAL FANTASY IX : Amazon.ca: Video Games

Zkombinujte dva předměty nebo kusy zařízení dohromady a vyrobte lepší a silnější předměty! Ať už je to Chocobo Hot and Cold, Jump Rope nebo Tetra Master, je zde mnoho miniher, které si můžete vychutnat, když právě nezachránil svět. Můžete dokonce získat speciální odměny za předměty! 7 zesilovačů her včetně vysoké rychlosti a režimů bez střetu. Automatické ukládání. Modely postav s vysokým rozlišením.

Final Fantasy IX (Nintendo Switch) aktivační klíč - FakaHeda.eu

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: RPG
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: