First Class Trouble - PC

Kód: 5359
Neohodnoceno
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

First Class Trouble je společenská hra, kde hráči musí pracovat společně a proti sobě, aby přežili katastrofu. Cílem je vypnout smrtící AI Někteří hráči jsou podvodníci, kteří si tajně hrají za lidsky vyhlížející zabijácké roboty, kteří chtějí zradit ostatní hráče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

First Class Trouble - PC

First Class Trouble je společenská hra, kde hráči musí pracovat společně a proti sobě, aby přežili katastrofu. Cílem je vypnout smrtící AI. Někteří hráči jsou podvodníci, kteří si tajně hrají za lidsky vyhlížející zabijácké roboty, kteří chtějí zradit ostatní hráče.

Hratelnost

Ať už hrajete za jednoho z lidských Residentů nebo za vzpurné Personoidy, budete muset použít svůj důvtip (a občas létající láhev šampaňského), abyste zůstali naživu. Ve hře First Class Trouble buď klamete, nebo dedukujete svou cestu k vítězství v okouzlujícím, přesto zneklidňujícím a často zlomyslném prostředí. Ať už to uděláte střízlivě nebo s mírným bzučením, First Class Trouble vám naservíruje nebezpečný koktejl obtížných rozhodnutí a bizarních možností.

Dvě role: Důvěřovat nebo klamat

Sbírejte informace o cestujících a vyvozujte, komu můžete věřit a komu se vyhnout. Spolupracujte se svými spoluobyvateli na odstranění podezřelých personoidů, než se pustíte do vypnutí CAIN. Lži, narušuj a oklamej si cestu lodí mezi obyvateli, abys buď dosáhl CAIN a uvolnil jeho plný potenciál, nebo zabil zbývající obyvatele, aby si zajistil kontrolu nad plavidlem. Použijte své jedinečné dovednosti ke komunikaci a navigaci na lodi ve stínu a zabíjejte obyvatele, když představují hrozbu pro vaši identitu.

 

Přizpůsobení postavy a Vroomby

Na palubě ISS Alithea jsou možnosti přizpůsobení nekonečné . Nakupujte nové oblečení a doplňky v palubním nákupním centru pomocí těžce vydělaných Infinity Coins. Použijte své volné peníze k pasáctví vaší Vroomby (ochranná známka není k dispozici)! Další položky budou přidány s novými aktualizacemi.

Nekonečné scénáře zabíjení

ISS Alithea je dokonalým hřištěm pro šťastné nehody. Prozkoumejte nové způsoby, jak eliminovat přítele i nepřítele v každé úrovni. Environmentální rizika, jako jsou požáry, špatná elektroinstalace a špatně visící lustry, to vše lze využít k tomu, abyste se zbavili svých spolucestujících, když to uznáte za vhodné.

Klíčové vlastnosti

  • Vylepšete sociální dedukci a interakce prostřednictvím hlasového chatu založeného na blízkosti ve hře, herního textového chatu a funkce emote wheel
  • Několik úrovní s jedinečnými motivy a styly, spolu s předměty a interakcemi, které jsou pro ně specifické
  • multiplayer pro 6 hráčů

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Indie, Kooperativní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: