Football Manager 2021 - PC

Kód: 477
Akce
Neohodnoceno
354 Kč 292,56 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Více autentický, dramatičtější fotbal přináší další ročník hry Football Manager 2021. Rozvíjej své manažerské schopnosti a usiluj o úspěch v těch největších světových fotbalových klubech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOOTBALL MANAGER 2021


FM21 navazuje na Sports Interactive a kultovní FM20 od společnosti SEGA, která si nyní v obchodě Epic Games užívala nesmírně úspěšné období bezplatného vlastnictví. FM21 se znovu zaměřuje na roli manažera a přidává další nástroje které manažerům umožnují rozvíjet jejich osobnosti a zdatnost. Nové doplňky a upgrady hry poskytují bezkonkurenční úrovně autenticity fotbalu, další vrstvy hloubky a dramatičnosti tohoto sportu.

Užijte si fotbal z jiné perspektivy. Postavte se do čela některého z více než stovky slavných klubů a vystoupejte až na vrchol žebříčku! Nebude to ovšem procházka růžovým sadem. Tento realistický simulátor nabízí tolik možností, jako žádná jiná fotbalová hra. Vytvořte si své taktiky pro různé příležitosti, otestuje je na tréninkovém hřišti a porazte soupeře! Sledujte výkony svých hráče na hřišti díky věrné 3D simulace a prohlédněte si podrobné pozápasové statistiky. aNabírejte nové talenty, ze kterých krůček po krůčku vychováte budoucí superstar. Football Manager 2021 obsahuje proti předchozím verzím několik vylepšení, které zvyšují autentičnost simulátoru.

V křesle manažera

Přáli jste si zažít, jaké je to mít pod palcem celý slavný fotbalový tým? Football Manager 2021 splní vaše sny téměř v realitu. Tento fotbalový manažer nabízí nespočet různých možností při řízení týmu. Vyberte si svůj oblíbený klub ze 117 lig a 52 zemí.
V křesle manažera

Sledujte zápasy

Vytvořte vlastní taktiky svého týmu pro různé příležitosti, které si můžete před zápasem ověřit na tréninkovém hřišti. Sledujte výkon svých svěřenců v 3D animacích, které jsou díky vylepšenému osvětlení a grafickým vylepšením ještě realističtější než dříve.
Sledujte zápasy

Oslavte úspěchy

Zvolte správné nastavení před zápasem a prohlédněte si podrobné pozápasové statistiky, které vám pomohou analyzovat silné i slabé stránky týmu. Užijte si zaslouženou pozornost médií po dosažení úspěchů. Nový přehled uplynulé sezóny vám připomene nejdůležitější momenty z předchozích zápasů.
Oslavte úspěchy

Hledejte talenty

Najděte mladé talenty a sledujte jejich cestu do hlavního týmu. Zdokonalováním jejich schopností z nich můžete vychovat nové superstar. Využijte novou možnost přímého oslovení agenta hráče, které vychází z reálného světa fotbalu.
Hledejte talenty
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory, Sportovní
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: