Football Manager 2022 - PC

Kód: 5328
420 Kč 347,11 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Více autentický, dramatičtější fotbal přináší další ročník hry Football Manager 2022. Rozvíjej své manažerské schopnosti a usiluj o úspěch v těch největších světových fotbalových klubech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Football Manager 2022 - PC

Žádná hra vás nepřiblíží ke snu být skutečným fotbalovým manažerem tak jako Football Manager 2022!

FM2022 přináší nové, progresivní způsoby, jak najít vítěznou výhodu, vtisknout svůj fotbalový styl a získat si fanoušky. Balíček obsahuje "plánovač koučování" FM, který posune vaše taktické plánování a budování týmu na další úroveň.  

Fotbal není jen o vítězství - je o překonání možností a získání úspěchu. Probojujte se až na vrchol, skrze okamžiky, které si vychutnáte plnými doušky a vítězství bude ten nejsladší.  

Ve Football Manager 2022 jste strůjcem osudu vašeho fotbalového klubu. Využijte okamžiky, které jsou důležité a proměňte sny hráčů ve skutečnost a získejte své místo po boku manažerských kolegů.  

  • Veďte svůj klub na vrchol fotbalového světa, splňte cíle představenstva a očekávání fanoušků.
  • Vyhledejte na trhu přestupy talentů nebo se podívejte blíže k domovu a vyberte hráče z akademie z vašeho okolí a využijte plně jejich potenciál
  • Získejte respekt a taktické rozvíjení herního stylu, který zaručeně přinese body a to nejdůležitější - stříbro.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory, Sportovní
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: