Football Manager 2024 - PC

Kód: 8936
Novinka
Neohodnoceno
750 Kč 619,83 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Fotbal je neúnavná honba za dokonalostí. Úspěch v moderní hře určují ti, kteří budují, plánují a dolaďují každý aspekt svého klubu. Objevte nové způsoby, jak vyhrát ve Football Manager 2024.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Football Manager 2024 - PC

Fotbal je neúnavná honba za dokonalostí. Úspěch v moderní hře určují ti, kteří budují, plánují a dolaďují každý aspekt svého klubu. Objevte nové způsoby, jak vyhrát ve Football Manager 2024. Rozšiřte si své obzory a soutěžte o největší fotbalové ceny. Vylepšení hry vám umožní vyvinout plán úspěchu na hřišti i mimo něj.

  • Vytvořte vítězný přístup na taktické desce.
  • Ovládněte přestupový trh pomocí nových způsobů a vytvořte tým schopný dosáhnout vašich cílů.
  • Zvyšte úroveň svých hráčů na tréninkovém poli.


 

Buďte nejlepším manažerem

Ať už jste ten typ manažera, který se rád žene za okamžitou slávou nebo ten který dává přednost budování klubu, čeká na vás dokonalá výzva. Zcela nová možnost importovat vaši stávající kariéru z Football Manager 2023 vás mezitím dokonale umístí, abyste mohli pokračovat v těchto dlouhodobých výpravách za slávou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Simulátory, Sportovní
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: