Forgive me Father - PC

Kód: 6490
125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V této FPS hře, která je vytvořena v osobitém retro hororovém komiksovém stylu a působí jako z Lovecraftových knih, se jako jediný člověk se zdravými smysly vydáváte na cestu za odpověďmi a úlevou. Dávejte pozor na svou úroveň šílenství, která se během hraní dynamicky mění a dává vám další sílu. Vyberte si aktivní schopnosti podle svého herního stylu a využijte je v boji proti věčnému zlu. Prozkoumejte tento Lovecraftem inspirovaný svět, který je plný skrytých a těžko přístupných oblastí, a odhalte celý příběh, abyste vyřešili záhadu tohoto šíleného místa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Forgive me Father - PC

Jako jediný s plnými smysly začínáte cestu za hledáním odpovědí a úlevy v této FPS hře, která je vytvořena v osobitém retro komiksovém hororovém stylu přímo z Lovecraftových knih.

Buďte si vědomi své úrovně šílenství, která se během hraní dynamicky mění a dává vám další sílu. Použijte své aktivní dovednosti, které si zvolíte v závislosti na vašem herním stylu, k boji proti vnitřnímu zlu.

Prozkoumejte tento svět inspirovaný Lovecraftem, který je plný vedlejších oblastí a tajných míst, a odhalte celý příběh, abyste vyřešili záhadu tohoto bláznivého místa.

Funkce

  • Pocit klasické FPS z 90. let: Timelapse animace, protivníci a prvky 2D ve 3D prostředí; lékárničky a body života, nenabíjející zbraně, vylepšení během dynamického boje s mnoha protivníky.
  • Vlastní bojová zkušenost: S písmem v jedné ruce a zbraněmi poháněnými neznámou látkou v druhé bude hráč čelit výzvě udržet lidskost. Vývoj vybavení a nepředvídatelných protivníků i způsob, jak je porazit, bude na hráči.
  • Dynamická úroveň šílenství: Přímé ovlivňování audiovizuálního zážitku a samotné hraní, které se zvyšuje v závislosti na jeho velikosti.
  • Hra je zastoupena komiksovým stylem: Ručně kreslená grafika, kde je design udržován v osobitém komiksovém stylu, kde součástí nového komiksu může být jakýkoli snímek obrazovky ze hry.
  • Nálada přímo z Lovecraftových temných románů: Vše je udržováno v hororové náladě, kde se pravda mísí s šílenstvím a pocit beznaděje mate potřebu najít odpověď. Okultismus a věčné zlo.
  • Mnoho klimatických úrovní a rozmanitý bestiář: Různorodý svět vyrobený výhradně ručně, plný zajímavých nepřátel od posedlých obyvatel až po monstra z vašich nejhorších nočních můr.
  • Dva hrdinové na výběr: Každý má svůj vlastní jedinečný vývojový strom. Prožijte příběh z pohledu kněze nebo novináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Španělština, Italština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: