Forza Horizon 4 + LEGO Speed Champions - PC/Xbox One

Kód: 2130
779 Kč 643,80 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

 Microsoft Store

Forza Horizon 4 nabídne dynamické počasí, změnu ročních období a možnost prozkoumat nádhernou krajinu Spojeného Království. Ve hře nalezneme přes 450 aut a bugin, ve kterých můžete závodit, dělat triky a objevovat tajná zákoutí Britských ostrovů. Obsahuje základní hru Forza Horizon 4 + LEGO Speed Champions rozšíření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions - PC/Xbox One

Všechno je z LEGA, a dokonce i samotní jezdci! Výzva je v LEGO světě, který se spojil s popracovanými závody, téměř na každém rohu. Stačí proto jen vstoupit do Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions Bundle! Jsou to závody jako žádné jiné. Více než 250 různých výzev čeká na hráče a jeho řidičské schopnosti. Umělá inteligence je striktně kompetitivní a model poškození je velmi propracovaný. Létající kostičky z aut, tedy nebudou výjimkou. Hned několik herních módů doplňuje klasickou kampaň, díky čemuž se hráč nebude nudit ani na vteřinu. Ve hře samotné se nachází přes 450 aut od více než 100 licencovaných výrobců. Jednotlivé vozy si hráč může pořádně vylepšovat, od prvků kosmetických až po ty technické. Celkem 31 závodních ocenění čeká na hráče až je všechny získá. Otevřené lokace Velké Británie, pak v hráči zažehnou tu pravou touhu závodit. Tohle je nová a neuvěřitelná Forza! 

 

FORZA HORIZON 4

Nová Forza Horizon nabídne dynamické počasí, změnu ročních období a možnost prozkoumat nádhernou krajinu Spojeného Království. Ve hře nalezneme přes 450 aut a bugin, ve kterých můžete závodit, dělat triky a objevovat tajná zákoutí Britských ostrovů.

 

Být nejlepší

Forza Horizon 4 nabídne kampaň pro jednoho hráče, stejně tak i kooperativně. Připojte se k jednomu z týmů a jezděte jen tak pro radost nebo se zúčastněte hodnocených závodů a staňte se tím nejlepším jezdcem na planetě!

 

 

Roční období mění vše

Poprvé v historii žánru závodních her budete mít možnost okusit dynamickou změnu ročních období ve sdíleném otevřeném světě. Prozkoumejte nádherné scenérie, posbírejte až 450 aut a staňte se největší superstar festivalu Horizon v historii Británie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Smyk o páté

Británie je zobrazena tak, jako ještě nikdy předtím. Zkoumejte jezera, údolí, hrady a zámky a dechberoucí zákoutí krásné ostrovní přírody a to v úžasném rozlišení 4K s HDR (na konzoli Xbox One X). Díky měnícím se sezonám na vás čekají různé povrchy od suchého, přes mokrý, blátivý, až po zasněžený a ledový a je jen na vás aby v této kráse vynikl váš řidičský um.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Play Anywhere
Žánr: Závodní, Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: