Forza Horizon 5 Hot Wheels - PC/Xbox One

Kód: 7105
Rozšíření
Neohodnoceno
410 Kč 338,84 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

 Microsoft Store

Voláme všechny odvážné řidiče a tvůrce! Vydejte se do vizuálně ohromujícího, vzrušujícího nového Parku Horizon Hot Wheels v oblacích vysoko nad Mexikem. Tento doplněk vyžaduje hru Forza Horizon 5 (prodává se samostatně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Forza Horizon 5 Hot Wheels - PC/Xbox One

Voláme všechny odvážné řidiče a tvůrce!

Vydejte se do vizuálně ohromujícího, vzrušujícího nového Parku Horizon Hot Wheels v oblacích vysoko nad Mexikem. Zažijte nejrychlejší a nejextrémnější tratě, jaké kdy byly vymyšleny. Navrhujte, stavějte a sdílejte své vlastní dobrodružství na téma Hot Wheels s více než 80 odlišnými dílky tratí, které se umí samy k sobě připojit. Závoďte s 10 úžasnými novými auty, včetně bleskově rychlého Hennessey Venom F5 z roku 2021 a kultovního Hot Wheels Deora II z roku 2000. Forza Horizon 5: Hot Wheels je součástí edice Forza Horizon 5 Premium, balíčku rozšíření Expansions Bundle a balíčku doplňků Premium. Tento doplněk vyžaduje hru Forza Horizon 5 (prodává se samostatně).

 

 

Forza Horizon 5: Hot Wheels - screenshot 5

Forza Horizon 5: Hot Wheels - screenshot 4

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Play Anywhere
Žánr: Závodní, Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: