Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle - PC/Xbox One

Kód: 5920
Rozšíření
1 049 Kč 866,94 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

 Microsoft Store

Balíček doplňků Forza Horizon 5 Premium obsahuje:

  • Forza Horizon 5 Expansion One.
  • Forza Horizon 5 Expansion Two.
  • Forza Horizon 5 Car Pass.
  • Forza Horizon 5 VIP členství.
  • Uvítací balíček Forza Horizon 5

Detailní informace

Detailní popis produktu

3 hlavní důvody, proč hrát Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle

  1. Tento doplněk představí nové umístění světa, vozidla a hratelnost.
  2. VIP členství Forza Horizon 5 nabízí exkluzivní odměny, které dodají vaší hře impuls a díky nimž vyniknete na Horizon Festivalu.
  3. Nastartujte své Ultimate Horizon Adventure s uvítacím balíčkem Forza Horizon 5!

O balíčku doplňků Forza Horizon 5 Premium 

  • Balíček doplňků Forza Horizon 5 Premium Add-Ons vám umožní hrát o čtyři dny dříve, počínaje 5. listopadem 2021. Zahrnuje také uvítací balíček, Car Pass, VIP členství a dvě herní rozšíření, jakmile budou k dispozici.

 

Forza Horizon 5 - PC/Xbox One

Ultimátní dobrodružství Horizonu čeká! Prozkoumej překrásné kraje Mexika, které se neustále vyvíjejí a ve kterých si užiješ neomezenou a zábavnou řidičskou akci ve stovkách nejlepších aut na světě.

Je to tvoje dobrodružství Horizonu - Pořádej dechberoucí expedice do překrásných krajů Mexika, které se neustále vyvíjejí a ve kterých si užiješ neomezenou a zábavnou řidičskou akci ve stovkách nejlepších aut na světě.

Je to rozmanitý otevřený svět - Prozkoumej krásný svět plný protikladů. Objev živoucí pouště, husté džungle, historická města, skryté ruiny, nedotčené pláže, obrovské kaňony a vysokou sopku se sněhovou pokrývkou.

Je to dobrodružný otevřený svět - Ponoř se do propracované kampaně se stovkami výzev, které tě budou odměňovat za to, že se budeš věnovat svým zálibám. Poznáš nové postavy a rozhodneš o tom, jak dopadnou jejich mise v Příbězích Horizonu.

Je to vyvíjející se otevřený svět - Zúčastni se úžasných událostí za různého počasí, třeba v obrovských písečných nebo silných tropických bouřích. Jedinečné dynamické sezóny Mexika každý týden mění herní svět. Budou přibývat nové události, výzvy, sběratelské předměty, odměny a oblasti, které budeš moct prozkoumávat. Žádné dvě sezóny nebudou nikdy stejné.

Je to společenský otevřený svět - Sestav s ostatními hráči tým a zapoj se do Arkády Horizonu, ve které budeš plnit nekonečnou řadu zábavných a opravdu náročných výzev. V prostředí, které je neustále akční a zábavné, vás nebudou vyrušovat žádné nabídky, načítací obrazovky ani lobby. V Horizonu Open a Cestování Horizonu poznáš nové přátele a díky novému sdílení dárků s komunitou budeš moct sdílet své výtvory.

Je to tvůj otevřený svět - Ukaž všem, co tě baví. S novou herní sadou nástrojů EventLab můžeš vytvářet vlastní závody, výzvy, kaskadérské kousky nebo úplně nové herní režimy. Svoje auta si můžeš přizpůsobovat více než kdy jindy, máš k tomu totiž nové možnosti, třeba otevírání nebo zavírání střechy kabrioletů, lakování brzdových třmenů a tak. Nová funkce Posílání dárků ti pak umožní sdílet svoje výtvory s komunitou.

Vydej se na svoje dobrodružství Horizonu ještě dnes!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Play Anywhere
Žánr: Závodní, Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: