Forza Motorsport - PC/Xbox One

Kód: 8920
1 599 Kč 1 321,49 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Microsoft Store

Připravte se na reálné závody s přepracovanou hrou Forza Motorsport pro Xbox Series. Těšit se můžete na luxusní auta, pořádné driftování, jedinečný jízdí vlastnosti, které využijí sílu nové generace herních konzolí. Nejlepší automobilová zábava je přepracována pro novou generaci. Jedná se o elektronický klíč na PC (Windows 10 a Windows 11) a Xbox One/Xbox Series. Upozornění: Titul je hratelný až od 10. 10. 2023.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Forza Motorsport 2023 - PC/Xbox One

Překonejte konkurenci ve zcela nové kariéře. Závoďte s přáteli ve hře pro více hráčů. Závoďte s více než 500 vozy na světoznámých tratích se špičkovou umělou inteligencí a pokročilou fyzikou.

Závodní vůz Honda s otevřeným motorem.

Překonejte konkurenci

Překonejte konkurenci pomocí více než 800 vylepšení výkonu ve zcela novém, zábavném a uspokojivém režimu kariéry Builders Cup pro jednoho hráče.

Staré americké sporťáky závodí v noci na trati.

Závoďte spolu se svými přáteli

Závoďte spolu s přáteli v řízených závodech pro více hráčů* se strategií výměny pneumatik a doplňování paliva, strukturou inspirovanou závodním víkendem a novými hodnoceními řidičů a bezpečnosti.

Lamborghini se řítí po trati za modrým vozem.

Soutěžte s nejmodernější umělou inteligencí

Soupeřte se špičkovými protivníky s umělou inteligencí, pokročilou fyzikou, výkonnými asistenty, novými systémy poškození a znečištění a fotorealistickým zobrazením s ray tracingem v reálném čase na trati.

Závodník se dívá dolů na volant a digitální přístrojovou desku.

Ponořte se do více než 500 skutečných vozů

Ponořte se do více než 500 skutečných vozů ve 20 světoznámých prostředích, včetně fanoušky oblíbených lokalit a několika typů tratí, z nichž každá má plně dynamickou denní dobu s počasím a jedinečnými jízdními podmínkami.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Platforma: Play Anywhere
Žánr: Závodní, Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: