G Data Total Security - 3 PC/1 rok

Kód: 9578
427 Kč 352,89 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Kompletní balík pro bezstarostné používání PC. Obsahuje antivirovou ochranu, firewall a šifrování dat pro maximální bezpečnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

G Data Total Security - 3 PC/1 rok

G Data Total Security představuje výkonné antivirové řešení. Nabízí bezpečnostní prostředky pro ochranu před internetovými hrozbami, včetně anti-ransomwarového štítu, který detekuje pokusy o napadení vašich souborů a zavčas proti nim zakročí.

Zahrnuje možnost automatického zálohování dat na lokální nebo cloudové úložiště (Google Drive, Dropbox). Součástí je i správce hesel, podpora šifrování souborů nebo funkce pro čištění internetových prohlížečů od nechtěných či škodlivých add-onů a toolbarů.

 

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ FUNKCE V G DATA TOTAL SECURITY

Anti-Ransomware

Žádná příležitost k vydírání trojskými koňmi: naše Anti-Ransomware technologie detekuje trojské koně, dříve než budou šifrovat Vaše data. My Vás chráníme před zločinci, kteří se snaží zašifrovat Vaše fotografie, dokumenty a osobní údaje.

Záloha dat

Automaticky zálohujte svá data lokálně na počítači nebo v cloudu. Zálohy jsou chráněny heslem a tak Vaše data vždy zůstanou uchovány v bezpečí. Používejte Disk Google nebo Dropbox pro zálohování dat. 

G DATA Bankovní ochrana

Udělejte si Bezpečné své bankovní operace a on-line nakupování. S naší patentovanou technologií BankGuard. Tato funkce zajišťuje, že Váš prohlížeč zobrazí pouze skutečný obsah.

Čistý prohlížeč

S G DATA si můžete vyčistit Váš prohlížeč od nežádoucích panelových nástrojů, přídavných modulů. Internet Explorer, Firefox, Google Chrome budou přehledné a rychlé.

Správce hesel

Tato funkce umožňuje uložit do počítače Vaše hesla při on-line nákupech, fórech, k e-mailovým účtům a mnohem více. Jednoduchá integrace našeho Správce hesel do prohlížeče internetových stránek. Hesla a kontaktní údaje se vyplní automaticky v případě potřeby návštěvy konkrétní stránky.

Šifrování dat

Chraňte důvěrné informace a soubory s heslem. Data mohou být přístupné pouze lidem, kterým důvěřujete. Šifrování externích paměťových médií jako jsou USB klíče. Šifrování je jednoduché, jen pomocí bezpečného hesla a to vše bez nutnosti instalace jiného programu.

Řízení přístupu k PC

Určitě, kdo má právo používat zařízení USB, CD / DVD vypalovačky, pevné disky a další zařízení na počítači. S funkcionalitou Řízení přístupu máte pod kontrolou všechny Vaše USB porty. Takto zastavíte cestu malwaru, aby se nedostal do počítače přes externí paměťová média.

Zrychlete počítač

Odstraňte nepotřebné položky mezipaměti a dalšího balastu v počítači, jen několika kliknutími si zrychlíte počítač.

Doplňkové parametry

Kategorie: G DATA
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 1
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: