Ghost Trick Phantom Detective - PC

Kód: 8878
Neohodnoceno
698 Kč 576,86 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Vyřešte svou vlastní vraždu v této svérázné záhadné klasice plné hádanek, nyní v HD!BANG! V temném městě zazní jediná kulka. Ale jak jeden život končí, příběh teprve začíná... Sissel se probouzí jako duch a uvědomuje si, že spolu se svým životem ztratil i paměť. "Kdo jsem? kdo mě zabil? A proč?" Do východu slunce – a zapomnění – zbývá jen několik hodin, aby odhalil tyto odpovědi, a Sissel musí vyřešit záhadu své vlastní vraždy, počínaje detektivem, který mohl být svědkem zločinu... Pomocí sil mrtvých můžete ovládnout a manipulujte s předměty a dokonce převíjejte čas, když pracujete na řešení hlavolamů v příběhu plném svérázného humoru a okouzlujících postav.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ghost Trick Phantom Detective - PC

Vyřešte svou vlastní vraždu v této svérázné záhadné klasice plné hádanek, nyní v HD!

BANG! V temném městě zazní jediná kulka. Ale jak jeden život končí, příběh teprve začíná... Sissel se probouzí jako duch a uvědomuje si, že spolu se svým životem ztratil i paměť. "Kdo jsem? Kdo mě zabil? A proč?" Do východu slunce – a zapomnění – zbývá jen několik hodin, aby odhalil tyto odpovědi, a Sissel musí vyřešit záhadu své vlastní vraždy, počínaje detektivem, který mohl být svědkem zločinu... Pomocí sil mrtvých můžete ovládnout a manipulujte s předměty a dokonce převíjejte čas, když pracujete na řešení hlavolamů v příběhu plném svérázného humoru a okouzlujících postav.

Tento dlouho očekávaný HD remaster Ghost Trick: Phantom Detective, klasické záhadné logické hry režírované Shu Takumi, tvůrcem série Ace Attorney, nabízí vylepšené vizuální a zvukové efekty. Užijte si nové hudební aranže slavného skladatele Great Ace Attorney Yasumasy Kitagawy, které jsou plně synchronizované s původní hudbou, takže mezi nimi můžete kdykoli během hry přepínat. K dispozici je také nová galerie uměleckých děl a hudby. To není žádný trik: je to ultimátní verze této klasické dobrodružné záhady na řešení hádanek!
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Španělština, Italština, Polština, Ruština
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: