Ghostwire: Tokyo - XSX

Kód: 8114
809 Kč 668,60 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Všichni obyvatelé Tokia zmizeli a ulice města zaplavily smrtonosné nadpřirozené síly. Využij svůj arzenál živelních schopností ke zjištění příčiny zmizení lidí a zachraň Tokio.

Postav se neznámému, odhal pravdu a zachraň město

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ghostwire Tokyo

Všichni obyvatelé Tokia zmizeli a ulice města zaplavily smrtonosné nadpřirozené síly. Využij svůj arzenál živelních schopností ke zjištění příčiny zmizení lidí a zachraň Tokio.

Postav se neznámému, odhal pravdu a zachraň město

Tokio zaplavily smrtící nadpřirozené síly, jež do našeho světa vpustil nebezpečný okultista. Obyvatelstvo města znenadání zmizelo. Navaž spojenectví s mocnou spektrální entitou, která ti bude pomáhat na tvé cestě k odplatě. Ovládni mocný arzenál přízračných schopností a odhal, co se skrývá za zmizením obyvatelstva.

Společnost Tango Gameworks využívá vysoký výkon a rychlost konzole PlayStation®5 k vytvoření překrásné, nadpřirozené verze moderního Tokia. Úžasnou podívanou doplňuje nepřekonatelná haptická odezva u každé schopnosti, ovládání postavy pomocí bezdrátového ovladače DualSenseTM a 3D prostorový zvuk, který tě vtáhne do víru zlověstného města. Dej si pozor - záhady a nebezpečí číhají na každém rohu.

Překrásné Tokio plné nadpřirozených sil

Nechej se uchvátit jedinečným ztvárněním Tokia sužovaného nadpřirozenými silami. Zavítej do ultramoderních částí města i tradičních starodávných chrámů. Procházej úzkými uličkami a objevuj krásy skrytých zákoutí, ve kterých se to jen hemží pomstychtivými přízraky Yokai. Navštiv ikonická místa, jako jsou křižovatka ve čtvrti Šibuja nebo Tokijská věž, na kterých se po zmizení místní populace zastavil čas. Vydej se do démonického podsvětí a zachraň svou rodinu.

The player fires magic beams at enemies in a screenshot from GhostWire: Tokyo

Dosud nepoznaný zážitek

Nechej se unést deštivým Tokiem propracovaným do nejmenších detailů. Jedinečnou scenérii dokreslují technologie sledování paprsků a 3D AudioTech nové generace, jež nabízí konzole PlayStation®5. Zažij sílu svých nadpřirozených schopností na vlastní kůži díky unikátní haptické odezvě a adaptivním spouštím naprogramovaným pro každou bojovou dovednost a akci ve hře.

A Ghostwire: Tokyo screenshot depicting protagonist Akito shooting off a charged fire grenade at a pack of

Ničivé živelní schopnosti

Využívej svůj arzenál živelních sil a dovedností k boji s přízračnou hrozbou a nezapomeň je během své cesty vylepšovat. Vystoupej za pomoci svých nadpřirozených schopností až do nejvyšších míst Tokia, brázdi ulice, objevuj nové úkoly a získej převahu nad nepřáteli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Akční, Pro jednoho hráče, Horor
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: