God of War - PC

Kód: 5903
600 Kč 495,87 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Chopte se druhé šance – Kratos je opět otcem. Jako rádce a ochránce Atrea, syna odhodlaného získat si jeho respekt, je nucen vypořádat se a ovládat vztek, který ho dlouho definoval, když byl se svým synem ve velmi nebezpečném světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

God of War - PC

Chopte se druhé šance – Kratos je opět otcem. Jako rádce a ochránce Atrea, syna odhodlaného získat si jeho respekt, je nucen vypořádat se a ovládat vztek, který ho dlouho definoval, když byl se svým synem ve velmi nebezpečném světě.

Cesta do temného, ​​elementárního světa hrůzostrašných tvorů – Od mramoru a sloupů zdobeného Olympu po drsné lesy, hory a jeskyně předvikingské norské tradice, toto je výrazně nová říše s vlastním panteonem tvorů, monster a bohů. .

Zapojte se do niterného fyzického boje – S kamerou přes rameno, která hráče přibližuje k akci než kdy předtím, zrcadlí boje v God of War™ panteon severských tvorů, kterým bude Kratos čelit: velkolepé, drsné a vyčerpávající. Nová hlavní zbraň a nové schopnosti si zachovávají určujícího ducha série God of War a zároveň představují vizi konfliktu, který vytváří novou půdu v ​​žánru. 

Funkce
  • High Fidelity Graphics – Nápadné vizuální prvky vylepšené na PC. Užijte si skutečné rozlišení 4K na podporovaných zařízeních [MU1] s odemčenými snímkovými frekvencemi pro špičkový výkon. Vytočte svá nastavení prostřednictvím široké škály grafických předvoleb a možností, včetně stínů s vyšším rozlišením, vylepšených odrazů prostoru na obrazovce, přidání GTAO a SSDO a mnoha dalších.
  • Podpora NVIDIA® DLSS a Reflex – kvalita se snoubí s výkonem. Využijte sílu umělé inteligence NVIDIA Deep Learning Super Sampling (DLSS) ke zvýšení snímkové frekvence a generování nádherného a ostrého obrazu na vybraných GPU Nvidia. Využijte technologii NVIDIA Reflex s nízkou latencí, která vám umožní reagovat rychleji a zasáhnout tvrdší komba s citlivou hrou, po které toužíte na GPU GeForce.
  • Přizpůsobení ovládacích prvků – Hrajte po svém. Díky podpoře bezdrátových ovladačů DUALSHOCK®4 a DUALSENSE®, široké řadě dalších gamepadů a plně přizpůsobitelným vazbám pro myš a klávesnici máte možnost doladit každou akci tak, aby odpovídala vašemu hernímu stylu.
  • Ultra-široká podpora - Ponořte se jako nikdy předtím. Putujte po severských říších a kochejte se úchvatnými výhledy v panoramatické širokoúhlé obrazovce. S podporou ultraširokoúhlého obrazu 21:9 představuje God of War™ zážitek v kvalitě kina, který dále rozšiřuje původní bezproblémovou divadelní vizi.

 

Vstup do severské říše

Pomstu olympským bohům má Kratos již dávno za sebou a teď se pohybuje v říši severských bohů a netvorů. V tomto tvrdém a nelítostném světě bude muset bojovat o přežití a současně učit svého syna, aby dokázal totéž…

 

Chop se druhé šance

Kratos je opět otcem. Kratos je jako učitel a ochránce svého syna odhodlán vydobýt si jeho respekt a zároveň nucen ovládnout svůj hněv, který jej dlouho utvářel, protože se se synem pohybují ve velmi nebezpečném světě.

 

Vydej se do temného světa hrozivých tvorů

Od mramoru a sloupů bohatě zdobeného Olympu do drsných lesů, hor a jeskyní předvikingských severských legend… tohle je nový a velmi odlišný svět s vlastním panteonem tvorů, příšer a bohů.

 

Pusť se do surového fyzického boje

Kamera nahlížející přes rameno přibližuje hráči dění jako nikdy předtím a boj v God of War™ tak odráží panteon severských tvorů, jimž bude Kratos čelit: velkolepost, zuřivost a odhodlanost. Nová hlavní zbraň a nové schopnosti zachovávají charakteristický duch série God of War a současně představují vizi střetu, která udává nový směr žánru.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: