God of War Ragnarok - PS5

Kód: 7233
1 479 Kč 1 222,31 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

psplus  PlayStation - Aktivace

Chopte se druhé šance – Kratos je opět otcem. Jako rádce a ochránce Atrea, syna odhodlaného získat si jeho respekt, je nucen vypořádat se a ovládat vztek, který ho dlouho definoval, když byl se svým synem ve velmi nebezpečném světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

God of War Ragnarok - PS5

Ásgardské síly se chystají na předpověděnou bitvu, která může znamenat naprostou zkázu. Hlavní hrdinové Atreus a Kratos jsou proto odhodláni najít odpovědi na všechny životně důležité otázky a vydat se do všech devíti světů. Během napínavé cesty poznají nejen dechberoucí mytické krajiny, ale zároveň budou muset překonat celou řadu nepřátel, monster a nahněvaných bohů. Zažijte i vy výpravné severské dobrodružství a poznejte efektivní válečné nástroje, jako jsou Čepele chaosu, Sekera Leviatan a Ochráncův štít. Nejdůležitější je však ochránit svou rodinu a příbuzné, a to všemi dostupnými prostředky. Buďte u toho, když bude Atreus pátrat po vědomostech, které mu pomohou pochopit Lokiho proroctví a jeho vlastní úlohu v Ragnaröku.

 
 
God of War: Ragnarök

Napínavé severské dobrodružství

Tato hra je pokračováním hry God of War. Díky tomu máte jedinečnou možnost být součástí příběhu, v němž působivou mytickou krajinou putují Atreus a Kratos, aby po cestě devíti světy čelili mnoha nepřátelům a nepředvídatelným situacím.

Napínavé severské dobrodružství

Rychlé načítání

Rychlé načítání vám díky vysokorychlostnímu SSD disku umožní daleko rychlejší návrat do hry. Jakmile budete v rámci hry cestovat časem nebo dokonce zemřete, kontrolní body se načtou mnohem rychleji, než jste byli zvyklí.

Rychlé načítání

Podmanivá grafika

Propracovaná grafika s mnoha detaily vás doslova vtáhne do děje. Hra světla a stínu, geometrické prvky a další efektní detaily dodají hře na realističnosti. Přepínání mezi plným 4K a dynamickým rozlišením je naprostou samozřejmostí.

Podmanivá grafika

Ponořte se do hry naplno

Bezdrátový ovladač DualSense nabídne hmatové odezvy a adaptivní spouště, které vám umožní mnohem lépe vnímat napínavou cestu napříč severskými zeměmi. Celkově změní váš pocit z vnímání hry a zprostředkují zpětnou vazbu.

Ponořte se do hry naplno

Působivý 3D zvuk

Obklopte se působivým prostorovým zvukem, který vám díky jemným nuancím usnadní třeba i lokalizaci blížících se nepřátel, ať už půjdou z jakéhokoliv směru.

Působivý 3D zvuk

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: