Gord - PC

Kód: 9730
ZDARMAZDARMA
Gord - PC
115 Kč 95,04 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Gord je dark-fantasy, dobrodružstvo-strategická hra odehrávající se v nepřátelské zemi inspirované slovanskou mytologií.

V obležení odporných stvoření musíte stavět, abyste přežili. Ale abyste zvítězili, musíte dobýt temnotu za branami. Velte Tribe of the Dawn a veďte dobývání, které bude formovat království.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Temná až hororová fantasy strategie Gord se ukázala v novém gameplay traileru a přiblížila termín vydání. Hra vyjde během léta letošního roku na PC (Steam), PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Z titulu čiší slovanská atmosféra, což není divu, když za ním stojí bývalí vývojáři Zaklínače 3, Frostpunku nebo Two Worlds 2, kteří se sešli ve studiu Covenant.dev. Ti chtějí, abyste nejen stavěli, bojovali a plnili nejrůznější životu nebezpečné úkoly, ale se snažili, aby vaše osada prosperovala a rozšiřovala se.

Dohlížet budete muset na hlad, nemoci a traumata občanů, stejně tak v nich probouzet víru a cvičit je k boji, abyste se dokázali ubránit před invazními kmeny, děsivými monstry a tajemnými silami, které číhají v okolních lesích. Část tohoto obsahu bude procedurálně generován, abyste pokaždé narazili na jiné úkoly a náhodná setkání. Budete lovit tvory, odhalovat prastará tajemství a likvidovat smrtící pohromy.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: