Graveyard Keeper - PC

Kód: 4387
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Vybudujte a spravujte středověký hřbitova zároveň čelte etickým dilematům a uskutečňujte sporná rozhodnutí. Vítejte v Graveyard Keeper, a vybudujte si vlastnístředověký hřbitov a prožíjte nezapomenutelný příběh. Využíjte všechny zdroje, které se vám podaří najít. Koneckonců, jeto hra o duchu kapitalismu a tak dělejte vše, co je potřeba k vybudování prosperujícího podniku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Graveyard Keeper - PC

Spravovat vlastní hřbitov není žádná sranda, což platí dvojnásob ve středověku! Jakožto hrobník, má hráč před sebou celé pole možných vedlejších výdělků. Může rozprodat orgány, například místnímu řezníkovi v RPG s pixelovou grafikou Graveyard Keeper. Kdysi dávno se lidé snažili přežít, jak jenom mohli. Drtivá většina z těch, kteří žili ve středověku, neuměli číst ani psát. Takovéhoto vzdělání se dočkaly pouze privilegované vrstvy, mezi něž bylo možné se pouze narodit. Hráč proto musí začít improvizovat, jinak se nikdy k dobrému živobytí nedostane. V tom hlavního hrdinu trkne nápad s tím, že si otevře vlastní hřbitov. Mrtvé může, jak pohřbít, tak i hodit do řeky. Ještě předtím však lze jejich orgány rozprodat různým řeznictvím. Samozřejmostí také bude propracovaný crafting systém, či například mysteriózní dungeony v nichž se může nacházet opravdu bohatý loot. Udržuj svůj hřbitov čistý!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: