GreedFall - PC

Kód: 1422
Neohodnoceno
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Hra GreedFall je akční RPG odehrávající se v 17. století ve kterém budete objevovat nové země a vydáte se na vzdálený ostrov prodchnutý magií a plný bohatství, ztracených tajemství a fantastických tvorů.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

GreedFall

 

Budete utvářet osud tohoto nového světa při navazování spojenectví se společníky i celými frakcemi (anebo je můžete i zradit). Staňte se díky diplomacii, klamu a síle součástí živoucího světa, který se neustále vyvíjí.

Ovlivněte běh světa ve hře GreedFall a napište si vlastní příběh.

Hlavní rysy PC GreedFall: - Zapojte se do centra hry na hrdiny

Získávejte úkoly a plňte je mnoha nejrůznějšími způsoby – pomocí boje, diplomacie, klamu či kradmého přístupu. - Kompletní volnost při rozvoji postavy

Hrajte za muže či ženu, přizpůsobte si vzhled a vybírejte si schopnosti, kouzla a dovednosti dle svého. - Ponořte se do záhadného světa plného magie

Vydejte se na velkolepou výpravu a objevte prastará tajemství chráněná nadpřirozenými bytostmi – projevy zemské magie ostrova.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: