Green Hell - Xbox

Kód: 8711
Neohodnoceno
730 Kč 603,31 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

GREEN HELL to je simulátor přežití s otevřeným světem zasazený do neprobádanéhojedinečného prostředí amazonského deštného pralesa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Green Hell - Xbox

Jste sami v džungli, nemáte jídlo ani vybavení, snažíte se přežít a najít cestupryč. Hráč se drží života zuby nehty avydává se na vytrvalostní výpravu, zatímco účinky samoty ztěžka doléhají nejen na jeho tělo, ale i jeho mysl. Jak dlouhodokážete přežít proti neznámému nebezpečí?

Meta Quest 2: Green Hell uses Meta's powerful new rendering technology

Na této výpravě nečekejte žádnou pomoc zvenkovního světa. K dispozici máte jensvé holé ruce a budete se muset naučit skutečné techniky přežití, abyste si mohli postavit přístřeší, vyrobit nástroje azbraně k lovu i obraně. Džungle vám bude neustále usilovat o život, neboť budete bojovat jak s divokými zvířaty, tak stropickými nemocemi. Hráči také budou muset čelit pastem, které nastraží vaše vlastní mysl, a strachu, který se plíží vtemnotě nekonečné džungle.

Green Hell on Steam

Jste vrženi hluboko do smaragdového a neproniknutelného amazonského deštného pralesa. Do zeleného pekla. Vašímcílem je přežít v hlubinách prostředí jako z noční můry za pomocí skutečně intuitivních únikových prostředků. K dispozici máte jen vysílačku a v této nekonečnéa nehostinné džungli budete sledovat povědomý hlas milované osoby, díky kterémukousek po kousku odhalíte, jak jste sesem vůbec dostali. To, co objevíte, budehorší než to, s čím jste tak usilovně bojovali, abyste přežili.

Green Hell | Kupahrej.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Akční, Survival
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One X|S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: