Grime - PC

Kód: 4241
Novinka
Neohodnoceno
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Grime je nová PC hra, která není až tak obvyklá a není tak úplně pro všechny. Hrajete za hrdinu, který disponuje zmutovanými zbraněmi a se spoustou možností vylepšení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zničte ... Absorbujte ... Růst ... GRIME je rychlá a nemilosrdná akční adventura, ve které rozdrtíte své nepřátele živými zbraněmi, které mutují formu a funkci, a poté jejich zbytky zkonzumujete pomocí černé díry na posílení své lodi jak rozbíjíte svět anatomických hrůz a intrik.

ŠPÍNA

Hra

Neobvyklý materiál se zhroutí sám do sebe, svět se otřese a smrští a najednou jste vtěsnáni do existence. To, co vás čeká, je svět neznámý, mimozemšťan ve své vlastní známosti, a musíte přežít, s jakými hrůzami se setkáváte. Prozkoumejte své surrealistické prostředí, absorbujte mnoho nepřátel, se kterými se setkáte, a použijte proti nim jejich vlastní rysy, díky kterým se stanete mnohem více, než jste kdy byli.

 

GRIME vám umožní hrát podle svých preferencí a upgradovat pouze ty vlastnosti, které považujete za nejvhodnější pro váš jedinečný styl. Zjistíte, že existuje více než jeden způsob, jak rozbít nepřítele, když se pohybujete v různých sugestivních prostředích, setkáváte se s jejich obyvateli a objevíte zdroj jejich šílenství.

ŠPÍNA

Klíčové vlastnosti

    • Okouzlující surrealismus

Odhalte tajemná tajemství v plačících jeskyních a pouštích pokrytých obličejem. Seznamte se s nadpozemskými postavami v odlišných civilizacích napříč organickým, propojeným světem - vše vykresleno v nadpozemském 3D. Postavte se nepřátelům zrozeným ze samotného světa a spolkněte je celé.

    • Boj vzdorující smrti

Trestejte nepřátele odrazováním jejich útoků, rozbíjejte je ze země nebo dokonce ve vzduchu a absorbujte je, abyste získali sílu při vedení války se živým světem.

    • Živé zbraně

Plynule vyměňujte zbraně ze živých tvorů, které během boje mutují formu, od drápajících mečů po stonožkové biče.

    • Unikátní vývoj dovedností

Lovte a absorbujte náročné příšery, zdokonalte své dovednosti a přineste skutečné přizpůsobení svému hernímu stylu.

    • Vyzvěte hrozivé bossy

Bojujte s tvory stokrát větší než vaše velikost. Přizpůsobte se jejich strategiím, odolávejte jejich útokům a konzumujte je, abyste získali schopnosti měnící hru, které ovlivňují boj i procházení.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: