Hitman: Absolution - PC

Kód: 3759
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Hitman Absolution je pátým dílem vývojářů z IO Interactive. Znovu budeme muset improvizovat, abychom dokázali eliminovat cíl a to v absolutní tichosti. Nový Hitman Absolution nabídne již zaběhnuté principy z původních dílů, ale také se dočkáme novinek, které osvěží hratelnost a hráčům dají nové možnosti, jak likvidovat své protivníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hitman: Absolution - PC

Hitman Absolution je páté pokračování populárních dobrodružství assassinů. Hlavní hrdina je zrazen jeho vlastními zaměstnavateli a vhozen do centra naprosto záhadného příběhu. Býval to nejlepší zabiják, ale teď je bezbranný a musí použít jeho zvláštní dovednosti a zkušenosti, aby přežil. Jeho jediná pomoc je Diana Burnwood (známa z předchozích dílů), která nyní hraje mnohem důležitější roli, než bylo zvykem.

 

Můžeme se těšit na zběsilou jízdu v podání nájemného vraha Hitmana. Hitman Absolution se bude lišit od svých předchůdců tím, že si budeme moci prožít více propracovaný příběh. Čekají nás konspirační teorie, lži a dramatické události, ve kterých bude mít Hitman první místo. Tentokrát zažije na vlastní kůži jaké to je, když se stane z lovce kořistí. Jeho nejbližší spolupracovníci ho zradí vinou lží, které o něm kolují. Proto se Hitman vydává na soukromou výpravu. Budete čelit mocným a silným soupeřům, kteří chyby nepromíjí a po této krvavé cestě bude muset ještě dokázat očistit své jméno. Můžete se těšit na opravdu otevřený herní svět, který vám dá mnoho možností, jak se vypořádat se svým úkolem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: