Hitman 3 - PC

Kód: 796
Neohodnoceno
650 Kč 537,19 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (2 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

epic_games Epic Games - Aktivace

Starý známý Agent 47 se vrací jako nemilosrdný profesionál pro nejdůležitější kontrakty celé své kariéry. Za podpory své agenturní operátorky Diany Burnwood se 47 přidává k dlouho ztracenému příteli Lucasi Greyovi. Jejich poslední misí je eliminovat partnery organizace Providence, jsou však nuceni se přizpůsobit rostoucí intenzitě honičky. Když se vzduch vyčistí, Agent 47 ani jeho svět už nebudou jako dřív.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hitman 3 - PC

Jedna z nejslavnějších herních sérií se vrací s dalším dílem. Třetí a poslední část trilogie Hitman: World of Assassination přináší napínavé dobrodružství z různých lokací po celém světě. V kůži zkušeného a geneticky upraveného nájemního zabijáka Agenta 47 budete mít za úkol eliminovat nepohodlné cíle z tajné organizace Providence, která kontroluje světové dění. Místo zběsilých přestřelek ovšem bude vaší hlavní zbraní tichá akce, která vám umožní nepozorovanou eliminaci nepřátel. Hitman 3 umožňuje dokonce importovat mapy a postup z předchozích dílů trilogie.

V kůži profesionála

Agent 47 je zkušený nájemný zabiják s upravenou DNA, který je najímán na špinavou práci po celém světě. I v závěrečném dílu trilogie používá převleky, tajné identity a tiché zbraně, aby se mohl nepozorovaně dostat až k eliminovanému cíli.
V kůži profesionála

Vražedná turistika

Navštivte lokace po celém světě, které díky technologii Glacier IOI vypadají neuvěřitelně věrně své předloze. Hitman 3 obsahuje mapy z Dubaje, Anglie, Berlína, Číny, Argentiny a dokonce také rumunských Karpat.
Vražedná turistika

Nečekané zkratky

Použijte ověřené herní postupy z předchozích dílů této veleúspěšné trilogie. Finální díl rozšiřuje možnosti o trvalé zkratky, které vám pomohou rychleji dosáhnout uzamčených míst.
Nečekané zkratky

Návrat lokací

Importujte si do nové hry mapy z původních dílů Hitman 1 a Hitman 2, abyste rozšířili herní zábavu o další hodiny. Postup z druhého dílu se dokonce automaticky přenese do hry Hitman 3 po jejím spuštění.
Návrat lokací
 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Epic Games
Žánr: Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: