Hollow Knight - PC

Kód: 1887
Akce
Neohodnoceno
410 Kč 338,84 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Hollow Knight je první hra od týmu Cherry, nezávislého herního týmu složeného ze 3 lidí se sídlem v jižní Austrálii. Hollow Knight je náročná, krásná akční adventura odehrávající se v obrovském, vzájemně propojeném podzemním království Hallownest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hollow Knight - PC

Hollow Knight, 2D akční hra s důrazem na dovednost a zkoumání, vás přiměje bojovat s hrůzostrašným zástupem smrtících tvorů, vyhýbat se složitým pastím a řešit starodávné záhady, jak si budete razit cestu houbovým odpadem, kostními lesy a zničenými podzemními městy. Atmosféra je děsivá a někdy zneklidňující, ale i tam je dobrosrdečné jádro humoru a lehkomyslnosti, zvláště při rozhovorech se všemi podivnými a úžasnými NPC, které po cestě najdete. Hollow Knight má nádherné tradiční umění, plynulou a pohotovou akci, náročnou, ale spravedlivou hru a neuvěřitelný, bizarní svět hmyzu, který prosí o prozkoumání a dobytí. Funkce - Krásný, děsivý svět hmyzu a hrdinů. - Tradiční 2D animace oživuje tvory a postavy. - Náročná hra, která může být obtížná, ale vždy spravedlivá. - Plynulá a pohotová akce vám umožní protékat bojem jako voda. - Sbírka náročných „výkonů“, o které se mohou nejvíce kvalifikovaní hráči snažit. - Najděte ve svém dobrodružství nové silné schopnosti a kouzla, abyste zesílili a otevřeli nové cesty. - Mluvte s podivným a zajímavým obsazením postav. - Prozkoumejte obrovský propojený podzemní svět. - Prohledejte svět skrytých tajemství - mocné artefakty, hromady bohatství a překvapivá setkání. - Vydejte se na potápěčský sen! Vydejte se do myslí přátel a nepřátel a objevte podivné světy, které na vás čekají. - Vydejte se do města, abyste vyhledali radu, koupili nové věci a povídali si s nepředvídatelnými měšťany. - Skryté oblasti plné nejnáročnějších výzev a bitev pro zkušené hráče. - Starověké záhady skryté o světě, který čeká na vyřešení nejpozornějšími vyšetřovateli.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: