Homeworld 3

Kód: 9638
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Homeworld 3
1 194 Kč 986,78 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Taktické, krásné a zcela jedinečné sci-fi RTS, které vyhrálo GOTY, se vrací s Homeworld 3. Převezměte kontrolu a bojujte prostřednictvím flotilových bojů v oslnivém, plně 3D prostoru, zatímco se oceněný příběh odehrává v galaktickém měřítku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taktické, krásné a zcela jedinečné sci-fi RTS, které vyhrálo GOTY, se vrací s Homeworld 3. Převezměte kontrolu a bojujte prostřednictvím flotilových bojů v oslnivém, plně 3D prostoru, zatímco se oceněný příběh odehrává v galaktickém měřítku.Strategická svoboda je vaše. Mohutné vesmírné pustiny zvané megality přinášejí 3D terén do klasického bojového prostoru Homeworld. Použijte rozpadající se pozůstatky starověké civilizace k navedení nepřátel do brilantní zálohy nebo skryjte svou flotilu před mocnými nepřáteli. Pevnosti se hemží hrozivými věžičkami a zvou vaše úderné plavidlo do nebezpečných příkopů hluboko za nepřátelskými liniemi. Ale ne všechno máte pod kontrolou. Nebezpečné vesmírné jevy, jako jsou částicové bouře a pole asteroidů, prověří i vyšší velitele.Zaútočte čelně, s chytrým bokem, nebo dokonce shora a zespodu na své nepřátele. Plně simulovaná balistika Homeworld 3 zajišťuje přímou viditelnost a pokrývá kritické strategické aspekty. Vaše flotila přetrvává od mise k misi. Jizvy na vašich lodích přetrvávají. Piloti útočných plavidel a kapitáni hlavních lodí předávají kritické informace prostřednictvím bitevních hovorů.

Nadčasový umělecký styl Homeworld se vyvíjí s moderní technologií a nabízí neuvěřitelný smysl pro rozsah, destrukci a zázrak. Úderná plavidla létají ve formaci mezi mohutnými bitevními křižníky na pozadí hvězd a mlhovin. Ikonické lodě vrhají siluety na pozůstatky starověkých civilizací. Výbuchy se vlní a vybuchují po trupech, jak jedna flotila sází na vítězství nad druhou.

Vítězný příběh Homeworld hry roku pokračuje. Od konce Domovského světa 2 si galaxie užívala věk hojnosti díky Hyperspace Gate Network. Cykly hojnosti a války přišly a odešly. Nyní samotné brány katastrofálně selhávají a Karan, který přešel do mýtů a náboženského modlářství, je klíčem k záhadě ohrožující budoucnost galaxie.

War Games, zcela nový kooperativní režim pro tři hráče, rozšiřuje vaši hru za hranice kampaně. Spojením RTS hry Homeworld s roguelike inspirací se velitelé pouštějí do náhodných sérií flotilových bojových výzev. Získejte mocné artefakty, které rozšíří vaše lodě o větší sílu, rychlost a samozřejmě zbraně. Na základě vašich výsledků odemknete nové flotily, které otřesou vaší strategií.

Váš konečný test taktických dovedností přichází v bitvě proti lidským protivníkům. Zdokonalte své instinkty v přestřelkách s umělou inteligencí, než se utkáte s lidskými protivníky v bitvách 1v1, zdarma pro všechny nebo týmových bitvách.Mody umožňují hráčům vytvářet vlastní obsah pro Homeworld 3 a sdílet jej s hráči po celém světě. Od přestavby map s megality až po rozšiřování lodí, herní editor Unreal je na dosah ruky. Pokud vás přímá tvorba nebaví, užijte si kreativitu komunity bezproblémovým stažením modů prostřednictvím integrace mod.io do hry.

POŽADAVKY NA SYSTÉM

MINIMÁLNÍ:
  • OS:Windows 10 64-bit / Windows 11 64-bit
  • Procesor:Intel i5-6600/AMD Ryzen 5 1600X
  • Paměť:12 GB RAM
  • Grafika:Nvidia GTX 1060/AMD RX 480/Intel ARC A380
  • Úložný prostor:40 GB dostupného místa
  • Zvuková karta:Zvuková karta kompatibilní s OpenAL
DOPORUČENO:
  • OS:Windows 10 64-bit / Windows 11 64-bit
  • Procesor:Intel i5-9600K/AMD Ryzen 5 3600X
  • Paměť:16 GB RAM
  • Grafika:Nvidia GTX 1080 TI/AMD RX5700/Intel ARC A580
  • Úložný prostor:40 GB dostupného místa
  • Zvuková karta:Zvuková karta kompatibilní s OpenAL

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: