Hotel Renovator - PC

Kód: 8549
Neohodnoceno
480 Kč 396,69 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Popusťte uzdu kreativitě a vybudujte hotel svých snů! Vydejte se na cestu za proměnou a přestavte opotřebovaný hotel v úspěšný turistický cíl. Spravujte vybavení, navrhujte nádherné a osobní pokoje s více než 2000 prvky a vytvořte jedinečné místo, jež zastíní zlatou éru. Hrajte podle sebe, sdílejte své nejlepší výtvory s komunitou a hledejte inspiraci u ostatních tvůrců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hotel Renovator - PC

Rozbijte to

Zdědíte starý, zanedbaný, zchátralý hotel. Ostatní své snahy vzdali, ale vy cítíte, že toto místo má mimořádný potenciál. Než však odhalíte krásu hotelu, budete nejprve muset zničit vše, co jej hyzdí. Vezměte si nářadí a strhněte staré tapety, vytrhejte panelovou podlahu a prorazte stěny – staré pryč, nové dovnitř!

Review - Hotel Renovator - WayTooManyGames

Navrhujte, co hrdlo ráč

Vyjádřete se a přizpůsobujte podle sebe! Moderní, retro, útulné nebo třeba funky – možností je přímo nekonečně mnoho! Můžete si vybírat z více než 2000 různých prvků, světel, záclon, koberců, maleb, materiálů a barev a vyzdobit hotel podle svého stylu.

Save 20% on Hotel Renovator on Steam

Investujte a spravujte

Čím vyšší standard udržíte, tím více peněz vyděláte. Investujte do vybavení a atrakcí svého hotelu, abyste vynikli. Kupte si starý bazén nebo restauraci a přilákejte další hosty! Plňte jejich požadavky, uklízejte pokoje a rychle řešte problémy. Pokud na hosty zanecháte skvělý dojem, získáte pětihvězdičkové hodnocení!

Hotel Renovator: the limitless creativity of the new Focus

Místo s příběhem

Objevte tajnou historii svého rodinného hotelu a plňte přání VIP klientů v příběhovém režimu. Pokud si chcete procvičit své schopnosti interiérového designu, jste na správném místě. Je na vás, abyste si v hotelnictví udělali jméno.

Buy cheap Hotel Renovator: Prologue cd key - lowest price

Sdílejte svou kreativitu

Hra Hotel Renovator bude po vydání podporovat také mody, díky nimž budete moci popustit uzdu fantazii ještě více. Připravte se na tvoření a sdílení jedinečných kusů nábytku a nechte se inspirovat komunitou tvůrců, jako jste vy – a také je inspirujte!

Save 20% on Hotel Renovator on Steam

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory, Adventura
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: