House Flipper - PC

Kód: 4287
245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Jedinečná příležitost, jak si rekonstruovat dům. Hra je pro jednu osobu a nenabízí ani hru pro více hráčů, což vůbec nevadí. Kupte si zničený dům, který následně budete opravovat. Vše budete opravovat vlastními rukama. Tedy nepotřebujete tady žádné řemeslníky a vše zvládnete sami. Pokud se vám podaří dům zrekonstruovat, tak následně můžete začít zařizovat a upravovat vzhled svého interiéru. Následně dům prodejte. Staňte se tak podnikatelem v této hře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

House Flipper - PC

House Flipper je originální a zajímavý simulátor stavitele a vývojáře vytvořený polským studiem Empyeran. Tato hra umožňuje hráči koupit staré a zdevastované byty a plně je zrekonstruovat. Vydavatel hry PlayWay je známý také z titulů jako Car Mechanic Simulator a 911 Operator.

Byty, které si hráči mohou kupovat velmi často, budou vyžadovat mnohem více než jen nový nátěr na stěnách - instalace elektřiny, vodovodní potrubí atd. Také vyžadují opravu nebo modernizaci. Kromě toho bude hráč muset koupit nový nábytek a další domácí spotřebiče, aby přilákal potenciální kupce.

Mechanika hry

Vývojáři vynaložili veškeré úsilí na to, aby hra House Flipper byla realistickým simulátorem renovace. Hráč převezme roli investora, který kupuje staré byty a renovuje je. Po rekonstrukci lze takový byt prodat se značným ziskem. Problém je, že si nikdy nemůžeme být jisti, co nás přivítá po vstupu do starého bytu. S pomocí mnoha různých druhů nástrojů se hráči musí stát renovační posádkou jednoho muže.

Byty často vyžadují nové nátěry, instalace a dokonce i demolici. Stojí za zmínku, že renovace není naším jediným úkolem. Hráči by neměli zapomínat, že žádný byt nemůže zůstat prázdný. Abychom předešli „prázdnotě“, musíme koupit základní nábytek a umístit jej do domu v souladu s osobními preferencemi a smyslem pro styl. Než budeme moci uvést náš nově zrekonstruovaný byt na trh, musíme si uvědomit, že musíme uklidit veškerý nepořádek, který jsme v tomto procesu způsobili. Prodej bytu nám umožní vydělat peníze, které lze vynaložit na další investice, a lepší nástroje, které výrazně zlepší naši efektivitu v dalších projektech.

Recepce

House Flipper pro PC většina hráčů vřele uvítala a stala se bestsellerem na Steamu. Podle platformy Steam je více než 94% nedávných recenzí hráčů kladných, což je velmi vysoké skóre. Za zmínku také stojí, že House Flipper získal ocenění PGA (Poznań Game Arena) za nejlepší polskou indickou hru roku 2018.

Klíčové vlastnosti

  • Riskujte to - nikdy si nemůžete být jisti, co vás čeká za dveřmi. Nemůžete si být ani jisti, jestli to všechno bude ziskové! Dokažte, že jste pro tuto práci tím pravým mužem a že i ta nejhorší skládka má v sobě nějakou krásu!
  • Renovujte a ozdobte - ukažte všem, jak kreativní můžete být! Kupte si nový nábytek a na tyto smutné zdi naneste nový nátěr! Udělejte z každého bytu jedinečný a stylový.
  • Mnohem více než malování - vyměňte zásuvky, nainstalujte topné systémy atd. 
  • Realistická simulace - s každou renovací přicházejí velké hromady odpadků. Před prodejem bytu nezapomeňte uklidit nepořádek!
  • Demolice - pokud vám zeď nevyhovuje, jednoduše ji zbourejte! Mezi všemi nástroji, které jsou ve hře k dispozici, na ten úkol určitě najdete něco

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: