Human: Fall Flat - PC

Kód: 2258
Neohodnoceno
110 Kč 90,91 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Užijte si jedinečnou kooperativní hru, která si hodně zakládá na fyzice. Je potřeba si pomáhat. Hrajete za Boba, který se ocitá v místech, kde bude muset využívat logiku k tomu, aby našel svůj východ. Prozkoumávejte a upusťte uzdu kreativitě. Každá možnost je v této hře vítaná. Bob je normální človíček, který nedisponuje žádnými super schopnostmi. Hra je vtipná, jelikož některé situace jsou zajímavé. Například, když se vašemu týmu nepovede to, co by mělo a někdo zůstane vlastní chybou zaklíněn. Hra disponuje možností více hráčů a to až pro 8 hráčů najednou. Užijte si parádní kooperační mód s kamarády. - Datum vydání: 22. července 2016

Detailní informace

Detailní popis produktu

Human: Fall Flat - PC

Human: Fall Flat je atypická logická hra s nelineární rozehrávkou, ve které hlavní roli hraje fyzika. Úkolem hráče je útěk ze surrealistické země snů. Za tímto účelem musí řešit hádanky a spoléhat přitom pouze na vlastní rozum a využití fyzikálních zákonů.Bob je jen obyčejný člověk, který nemá žádné super schopnosti, ale disponuje příslušnými nástroji a je schopen toho hodně dosáhnout. A pokud je použije nesprávně, dosáhne toho ještě více!Hra Human: Fall Flat to je pokročilá fyzika a inovativní řízení, které hráčům zajistí nejednu výzvu. Bobovy sny o padání jsou naplněny hádankami a dalšími atrakcemi – a experimentování s nimi přináší ďábelsky dobrou zábavu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: