HUMANKIND - PC

Kód: 4269
Novinka
Neohodnoceno
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Představte si, že máte možnost přepsat celý příběh lidských dějin. Jak by vypadalo směřování lidského druhu podle vás? To je otázka, která stojí ve středobodu nové ambiciózní tahové strategie Humankind, kde bude vaším úkolem vést lid od neolitické éry až po moderní věk a vytvořit tak zcela unikátní civilizaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HUMANKIND - PC

Jedná se o historickou strategickou hru, kde se budete snažit přepsat celou historií lidstva a kombinujete kulturu k vytvoření takové civilizace, kterou chcete. Zkombinujte až 60 historických kultur, kde budete vést vaše lidi od starověku až po počátek moderní éry. Čelte historickým událostem a proveďte pár důležitých rozhodnutí. Vytváříte svět podle sebe. Cesta, která vede cíli je mnohem důležitější, než cíl. Každé vítězství, správné morální rozhodnutí zanechá ve světě slávu a právě ten hráč, který bude mít největší slávu, tak vyhrává. Budete to právě vy, kteří pro svět zanechají něco přínosného?

 

Humankind  je strategický titul vytvořený společností Amplitude Studios (také známý jako magnum opus tohoto studia) a vydaný slavnou SEGA v dubnu 2021. V této vzrušující hře spravujete svou ručně vyrobenou civilizaci a provádíte ji století historie, od starověku po moderní dobu, takže s těmito mechanikami je to víceméně hra jako Civilizace od Sid Meier.

Příběh

Ve hře Lidstvo máte plnou kontrolu nad příběhem! Vytvořte si vlastní civilizaci čerpající až z 60 různých kultur a proveďte ji roky vývoje. Budujte města, dobývejte nové země, těžte zdroje, tlačte vpřed technologický pokrok a účastněte se konfliktů v boji o rozhodování, kdo je zde vůdcem.

LIDSTVO

Hratelnost

Hru můžete spustit výběrem kultury, která je podle vás na začátku nejužitečnější. Někteří z nich jsou dobří v rychlém učení, jiní jsou vynikající v boji nebo kulturním rozvoji. Později během hry můžete změnit zvolenou kulturu, všechny je smíchat, abyste ze své civilizace vymáčkli sto procent potenciálu a porazili své protivníky v ekonomickém, kulturním i vojenském pokroku.

Budete také těžit zdroje, pokud vám to technologie, kterou jste objevili, umožňuje. Je důležité udržovat rovnováhu mezi dobýváním území a pokrokem vaší vlastní civilizace takovým způsobem, aby vaši lidé byli připraveni na další objevy a bitvy. Důležitým faktorem bude také výběr lokality, kde budete stavět hlavní město a další města, protože přístup k vodě, lesům nebo zdrojům vás očividně hned dostane do lepší pozice. Je také třeba připomenout, že města postavená na vysočině mají strategickou výhodu nad nepřítelem také kvůli možným útokům a potřebě se bránit.

LIDSTVO

V této historické strategické hře se boje odehrávají v tahovém režimu a lze je hrát automaticky nebo ručně. Můžete rozhodovat o postavení svých jednotek, na výšiny můžete umisťovat lučištníky, aby k nim měli protivníci obtížnější přístup, zbývající jednotky můžete schovat nebo jednoduše posbírat celou armádu a zaútočit na nepřítele veškerou silou, kterou máte - možnosti jsou zde v podstatě neomezené a v závislosti na zvolené strategii můžete počítat s různými bonusy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: