Icarus - PC

Kód: 5896
Novinka
Neohodnoceno
950 Kč 785,12 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V důsledku třetí světové války dojde ke zničení většiny světa. Patříte k jedním z mála přeživších a máte před sebou jediný úkol: udržet se naživu. Nebude to ovšem vůbec snadné, neboť všude číhají nebezpečné zombie. Zvládnete si najít úkryt, zajistit dostatek potravy a sehnat zbraň, která vám pomůže odrážet útoky nemrtvých? Survival hra 7 Days to Die kombinuje prvky různých žánrů, jako je RPG, střílečka z první osoby nebo tower defense. Vydejte se prozkoumávat obrovský otevřený svět, vyrábějte předměty nezbytné pro přežití, vylepšujte schopnosti svého hrdiny a přetvářejte okolní prostředí ke svému obrazu. Prožívejte dobrodružství sami nebo spojte síly se svými přáteli v online multiplayeru. Kreativní režim vám umožní vybudovat herní svět podle svých představ. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Icarus - PC

ICARUS je PvE survival hra až pro osm kooperativních hráčů.

Vydržte divokou mimozemskou divočinu na Ikaru, největší chyba lidstva. Přežijte jeho brutální prostředí, když prozkoumáváte, sklízíte, vyrábíte a lovíte při hledání svého štěstí.

Ze své orbitální stanice klesají prospektoři na povrch planety na omezený čas, kde se učí snášet mimozemské prostředí, plnit frakční mise a hledat cenné exotické materiály. Ti, kteří přežijí, se vracejí na oběžnou dráhu jako ostřílení veteráni, přeměňují své exotiky na pokročilou technologii a podstupují stále náročnější pády s nově nalezenými znalostmi. Ti, kteří zůstanou pozadu... jsou navždy ztraceni.

Icarus byl kdysi předurčen stát se druhou Zemí, ale když se terraformace zhroutila - vzduch se stal toxickým a naděje lidstva na kolonizaci nového světa zemřely. Icarus se stal vtipem, symbolem lidstva, které sahá ke hvězdám a selhává. Když však xenobiologové objevili příčinu neúspěchu – exotickou hmotu – vzplanul nový zájem. Tito ‚exoti‘, neocenitelní, vyvolali zlatou horečku, rozdmýchali politické napětí na Zemi a přivedli hledače hrnoucí se na Ikar.

 

Postavte se a ovládněte brutální PvE svět, který je odhodlaný vás unavit nebo roztrhat na kusy.

Od toxické atmosféry po divokou zvěř a počasí měnící hru, Icarus je planeta s temperamentem. Příprava a plánování jsou vším, ať už se jedná o nalezení zdroje kyslíku, shánění dalšího jídla nebo zásobování zásob na dlouhou cestu do divočiny.

 

Ponořte se do klamavě známého, a přesto cizího světa.

První kohortě prospektorů byly uděleny počáteční těžební licence pro více než 64 čtverečních kilometrů ručně vytvořeného terénu plného skrytých zákoutí a zdrojů k těžbě a rozmanitých biomů k prozkoumání. Využijte zdroje kolem sebe k přežití – každý strom lze sklízet, každý kámen lze vytěžit voxelem.

 

Ovládněte tři samostatné technologické stromy: planetární technologie, hráčské talenty a orbitální workshop.

Využijte zdroje planety k výrobě nástrojů, struktur a strojů, abyste se ochránili a pomohli svému poslání. Rozvíjejte jedinečné dovednosti a vylepšujte základní talenty, když získáváte zkušenosti na povrchu planety. Pak se vraťte na oběžnou dráhu se vzácnými exotickými materiály, které můžete zkonstruovat do pokročilé technologie. Vyberte si, které dovednosti budete rozvíjet a jakou technologii využijete při dalším poklesu, abyste mohli rychleji plnit mise, cestovat dále, automatizovat výrobu nebo zlepšovat své šance na přežití. Na každém rozhodnutí záleží.

 

Váš čas na Icaru je omezený, takže vždy sledujte hodiny a využívejte každou sekundu moudře.

Orbitální vesmírná stanice na nikoho nečeká. Pokud se nedokážete vrátit na svou výsadkovou loď včas, neexistuje žádná záchrana. Pokrok a technologie vaší postavy jsou ztraceny na planetě Icarus. Vyberte si mezi sezeními, která mohou trvat hodiny, dny až týdny. Nebo hrajte na stranu opatrnosti a vybudujte si stálou základnu. Každá kapka má jasný cíl, ale jak její výzvy překonáte... je jen na vás.

 

Vaše postava je vším.

Naučte se složitosti atmosféry, vyzvěte se čelit novým hrozbám a posuňte se za zónu pohodlí. Opatrní přežijí, odvážní budou prosperovat. Nové talenty, nové technologie a noví exoti jsou k dispozici těm, kteří se odváží riskovat všechno. Postavíte se Ikarovi čelem?

 

Váše báze je permanentní mapa bez časového omezení a omezených nebezpečí, ideální pro budování.

Na Ikarově rovníku se nachází tenká linie vyhlídek, synchronizovaných s oběžnou dráhou orbitálních stanic. Tyto vyhlídky, známé jako základny, lze do nich kdykoli vpadnout a opustit je, takže jsou ideální pro zakládání osad, setkání s jinými prospektory nebo testování vašich architektonických dovedností. Každému prospektorovi je přidělena jedna základna se základní hrou.

 

 

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

MINIMÁLNÍ:

Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém

 • OS: Windows 10 (64-bit versions)
 • Procesor: Intel i5 8400
 • Paměť: 16 GB RAM
 • Grafická karta: Nvidia GTX 1060 6GB
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 70 GB volného místa

 

DOPORUČENÉ:

Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém

 • OS: Windows 10 (64-bit versions)
 • Procesor: Intel i7-9700
 • Paměť: 32 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA RTX 3060ti
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 70 GB volného místa

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: