Immortals of Aveum - Xbox One

Kód: 9388
1 092 Kč 902,48 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Immortals of Aveum je magická singleplayer střílečka z pohledu první osoby, která vypráví příběh Jaka, který se připojil k elitnímu řádu bitevních mágů, aby zachránil svět na pokraji pohromy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Immortals of Aveum - Xbox One

 

Povolej svou sílu, zastav Everwar, zachraň říše.  

Immortals of Aveum je magická singleplayer střílečka z pohledu první osoby, která vypráví příběh Jaka, který se připojil k elitnímu řádu bitevních mágů, aby zachránil svět na pokraji pohromy. Ovládněte tři síly magie, posílejte kouzla a decimujte legie nepřátel ve hře, která popírá konvence toho, co jsme od stříleček z pohledu první osoby očekávali.  

Jak vyrostl bezmocný a nemajetný v ulicích Seren, a je to, čemu se říká "Unforeseen" (Nepředvídaný) – někdo, kdo později v životě neočekávaně projeví magické schopnosti. Se svým nově objeveným potenciálem je Jak neochotně vržen do nekonečné války lidstva o ovládnutí magie. Nyní, po staletích patové situace mezi dvěma nejmocnějšími královstvími říše Aveum, Rasharn dotlačil Lucium a jeho spojence na pokraj. S mocnými kouzelníky a legiemi vojáků na obou stranách Everwaru musí Jak a jeho elitní řád Nesmrtelných odhalit záhady pohnuté minulosti říše Aveum, pokud existuje nějaká naděje na záchranu její budoucnosti.

BUĎTE MÁGEM BOJOVNÍKEM

Připojte se k řádu Immortals - šampiónům ochránců Lucia, a staňte se Jakem, elitním triarchou Magnusem. Posílejte kouzla se smrtící přesností a decimujte legie nepřátel ve hře, která se vymyká konvencím FPS.  

OVLÁDNĚTE UMĚNÍ MAGIE

Rychlý, plynulý boj založený na kouzlech, který je snadný k naučení, kde je magie jádrem útoku i obrany. Hráči mohou kreativně využít všechny tři síly magie a jsou odměněni za chytře řetězené útoky a dobře načasované odrazy.  

UVOLNĚTE SVŮJ ARZENÁL KOUZEL

Odemkněte a upgradujte více než 25 kouzel a 80 talentů. Objevte, upgradujte a vyrobte stovky kusů magického vybavení. Pak synergizujte svůj herní styl napříč všemi třemi silami magie a staňte se nejmocnějším triarchou Magnusem Aveum.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One
Jazyk: Angličtina, Němčina, Španělština, Francouzština, Italština, Portugalština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: