IXION - PC

Kód: 7148
Neohodnoceno
480 Kč 396,69 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

IXION kombinuje budování města, prvky přežití a průzkum do napínavé vesmírné opery, ve které prozkoumáváte hvězdy. V roli správce vesmírné stanice Tiqqun, který má za úkol najít nový domov pro lidstvo, se vydáte na nebezpečnou cestu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IXION - PC

IXION kombinuje budování města, prvky přežití a průzkum do napínavé vesmírné opery, ve které prozkoumáváte hvězdy. V roli správce vesmírné stanice Tiqqun, který má za úkol najít nový domov pro lidstvo, se vydáte na nebezpečnou cestu.

Udržet stanici v dobrém stavu a v provozu bude vyžadovat šikovnou ruku a strategické myšlení, protože budete neustále puzeni mezi udržováním celistvosti trupu, přiváděním nových zdrojů a řízením spotřeby energie.

Jaká rozhodnutí učiníte, když budete čelit hrozící katastrofě? Co objevíte tam venku ve tmě?

 

Vlastnosti:

  • IXION spojuje budování města, prvky přežití a průzkum do vzrušující vesmírné opery, když zkoumáte hvězdy. Poháněni kupředu nebezpečnou cestou jste správcem vesmírné stanice Tiqqun, pověřeným hledáním nového domova pro lidstvo.
  • Udržení stanice v dobrém stavu a létání bude vyžadovat obratnou ruku a strategické myšlení, protože vás neustále táhnou mezi udržováním integrity trupu, přiváděním nových zdrojů a řízením spotřeby energie.
  • Jaká rozhodnutí učiníte, když budete konfrontováni s blížící se katastrofou? Co tam venku ve tmě objevíš?
  • Populaci, kterou je třeba spravovat, přeživší najít, kryopody, která se mají zotavit... Udržujte důvěru své posádky v korporaci, která tento podnik zahájila, nebo čelte selhání a vzpouře. V rámci stanice lze odemknout šest sektorů, z nichž každý může pojmout více obyvatel, podporovat nová pracovní místa a poskytovat příležitost sledovat posádku pomocí systému pro naslouchání dat. Přinesete lidem naději?
  • Kdo řekl, že DOLOS byla jediná frakce, která unikla osudu Země? Otřete se o další kapsy přeživších, navigujte dál od neúspěchů a vraků ostatních... IXION provede hráče napínavými kapitolami příběhu, kde se objevují nové hrozby a příležitosti, to vše ve snaze dosáhnout konečného cíle, nového domova.
  • DOLOS jsou proslulí svou inovativní technologií, svými vědci, ale Tiqqun se nyní ocitá odříznutý. Najděte, jaké zdroje můžete, prozkoumejte, co nemáte. Najděte nové způsoby, jak zajistit své osídlení, postavte nové budovy, abyste vytvořili, co je potřeba. Upravte stanici Tiqqun, vylepšete ji, pokračujte v této odysei.
  • Vesmír je nebezpečné místo. Prolomení trupu, přetížené napájecí zdroje, elektrické požáry... Je na vás, abyste tato rizika zvládli, vypořádali se s nouzovými situacemi, vytvořili řešení záložního napájení a umožnili mimořádnou činnost…
  • Existují zcela nové hvězdné mapy k prozkoumání. Vysílejte sondy, abyste odhalili, co se skrývá, vytvářejte těžařské a nákladní lodě, abyste našli zdroje, pověřujte vědecké expedice, abyste objevili tajemství a hrozby, které tam ve vesmíru objevíte. Setkejte se s dalšími přeživšími a přiveďte je do stáda své mise, cíl – přežít.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Hororová, Survival
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Jazyk: Čeština, Angličtina, Francouzština, Italština, Němčina, Španělština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: