Just Dance 2020 - Nintendo Switch

Kód: 8405
Neohodnoceno
410 Kč 338,84 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Série tanečních her Just Dance od společnosti Ubisoft se stala světovým hitem. Více než 10 let přichází s nejnovějšími tanečními kreacemi doprovázenými trendy ze světa hudby. V nejnovějším díle se můžete těšit na 40 nových žhavých skladeb, mezi kterými naleznete i sekci s dětskými písničkami. Taneční vystoupení je v pozadí doprovázeno tematickým pozadím a novými exkluzivními světy, které můžete postupně objevovat. Stejně jako v předchozích dílech se můžete těšit na množství exkluzivních odměn, které si postupným hraním a zdokonalováním budete odemykat. Tak už na nic nečekejte a protančete s přáteli celý večer!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Just Dance 2020 - Nintendo Switch

Jakou máte náladu?

Ve hře je pro vás předpřipravenou několik seznamů skladeb. Můžete tak více procítit jednotlivé pohyby u pomalejší hudby, nebo se naopak snažit udržet tempo s bláznivými pohyby u rychlé klubové muziky. Navíc si hra sbírá statistiky z vašich tanců a dokáže pro vás na základě těchto výsledků připravit ideální hudební playlist, ve kterém byste měli být nejúspěšnější.

Just Dance 2020 E3 Reveal Celebrates Series' 10 Year Anniversary

Novinky hudební scény

Katalog písniček se díky obrovské podpoře neustále rozrůstá a vybrat si tak můžete jak mezi nejznámějšími hity, tak třeba i mezi skladbami začínajících umělců. Hra vám během tanečního vystoupení navíc snímá množství pohybu a na konci písničky se kromě správnosti pohybů dozvíte také množství spálených kalorií.

Recenze: Just Dance 2020 – Stropová morseovka se sousedkou a jejím smetákem  - GAME PRESS

Komunita Just Dance

Hra si díky své jedinečnosti získala širokou fanouškovskou základnu po celém světě, čehož pochopitelně vývojáři hned využili a všemi možnými prostředky se snaží komunitu spojovat. Máte tedy možnost vyzývat ostatní hráče po celém světě, soutěžit společně v častých eventech, pokoušet se porazit bossovské rodiny a díky Just Dance Unlimited můžete navíc tančit stále na ty nejnovější světové hity a vaše knihovna bude stále plná nových písniček.

I Cardi Believe It! Just Dance 2020 On Wii (Yes, Wii) Outsells PS4 in the  UK | Push Square

Tvořte týmy

Nemusíte s kamarády u písniček nutně jen soupeřit, ale například v kooperativním režimu je vaším úkolem dosáhnout společnými silami co nejlepšího tanečního vystoupení. Díky tomu získáte ještě vyšší hodnocení a stanete se králi parketu.

Just Dance 2020 PS4 od 349 Kč - Zboží

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: hudební
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: