Kingdom Rush - PC

Kód: 3751
265 Kč 219,01 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Připravte se na epickou cestu k obraně svého království před hordami orků, trolů, zlých čarodějů a dalších ošklivých nestvůr pomocí rozsáhlého arzenálu věží a kouzel!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kingdom Rush - PC

Připravte se na epickou cestu k obraně svého království před hordami orků, trolů, zlých čarodějů a dalších ošklivých nestvůr pomocí rozsáhlého arzenálu věží a kouzel! Bojujte v lesích, horách a pustinách a přizpůsobte svou obrannou strategii pomocí různých věží upgrady a specializace! Déšť střílejte na své nepřátele, svolávejte posily, velte svým jednotkám, získávejte elfské válečníky a čelte legendárním příšerám na cestě k záchraně Království před silami temnoty! Klíčové vlastnosti Epické obranné bitvy, které vás spojí celé hodiny! Velte svým vojákům a sledujte, jak se účastní bitevních karikatur! Celá obrazovka Úžasné ilustrované kreslené umění s vysokým rozlišením! 8 specializovaných upgradů věží pro přizpůsobení vaší strategie!

Mocní barbaři, Arcane Wizards, Forest Rangers a další. Více než 18 věžových schopností! Nechte své čaroděje svolat pozemské elementály a proměnit své nepřátele! Více než 45 různých nepřátel, od skřetů po démony, každý s vlastními dovednostmi! (Pozor na horské trolly!) 7 Epic Boss Fights! Postavte se nezastavitelnému Juggernautovi, neporazitelnému Troll Warlordovi a humongous JT! 12 legendárních hrdinů! (Vše odemčeno bez dalších nákladů!) Přiveďte je do boje, abyste čelili hordám zla! Klasická 12stupňová základní kampaň: Braňte království před silami Vez'nana! Mini kampaň Kampaň Winter Storm 2. Scénická minikampaň The Rise of the Bandits 2. 4 etapová kampaň The Curse of Castle Blackburn. 4 bonusové etapy: Zřícenina Acaroth, Rotten Forest, Lair of Sarelgaz a Fungal Forest! Hodiny hraní s více než 50 úspěchy Extra herní režimy, které vyzvou vaše taktické schopnosti na maximum. Encyklopedie ve hře s informacemi z vašich věží a nepřátel.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: