L.A. Noire - PC

Kód: 931
Neohodnoceno
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

rockstar  Rockstar Games - Aktivace

L.A. Noire je 3D akční detektivní adventura, zasazená do poválečného Los Angeles roku 1947. Celý děj se točí okolo hlavního hrdiny, policisty Coleho Phelpse, který ve službách LAPD řeší nejrůznější kriminální případy. S vyřešenými kauzami Cole Phelps stoupá po kariérním žebříčku a z obyčejného pochůzkáře se časem vypracuje až na pozici uznávaného hlavního detektiva. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

L.A. Noire

L.A. Noire nabízí otevřené město ve stylu Mafie. Ovšem nelze čekat absolutní volnost, jakou nabízelo například GTA či dokonce Saints Row 2 Veškeré možné činnosti a interakce jsou totiž vázány k hlavní postavě a jeho zaměstnání policisty. Hra je převážně o detektivních postupech a vyšetřování, samotná akce stojí spíše stranou, byť o přestřelky či automobilové honičky občas nebude nouze. Systém hry je uzpůsoben pro pátrání a vyšetřování kriminálních případů. Klade se velký důraz na ohledávání místa činu, hledání důkazů a výslech podezřelých. Ten je postaven na detailním převedení mimiky všech zúčastněných postav (čemuž napomohla nová technologie pro snímání herců). Díky tomu není problém poznat v jakém psychickém rozpoložení se vyslýchaná postava právě nachází a to zda vám říká pravdu či bezostyšně lže, nalezené a získané důkazy vám pak mohou pomoci v tom, zda pachatele nakonec usvědčíte či vaše snažení přijde vniveč. 

PC verze hry L.A Noire přišla na svět o několik měsíců později oproti konzolovým verzím, jako taková přinesla několik poměrně příjemných vylepšení jako je technická stránka uzpůsobená výkonu a schopnostem PC v čele s detailními texturami a vylepšenými efekty či třeba podporu pro stereoskopické 3D zobrazení. Hra na PC již obsahuje veškerá placená DLC z konzolí.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: