Legend Of Mana - PC

Kód: 3745
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

HD Remaster of Legend of Mana přichází na Steam! Vydejte se na cestu za tajemným stromem Mana viděným ve snu, než objevíte ... mapa světa je prázdná!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legend Of Mana

 
 
HD Remaster of Legend of Mana přichází na Steam! Vydejte se na cestu za tajemným stromem Mana viděným ve snu, než objevíte ... mapa světa je prázdná! Během svých cest získáte speciální artefakty; umístěte je kamkoli na mapu, abyste oživili města a kobky a posunuli příběh dál. Seznamte se s barevným obsazením postav, postavte se strašlivým příšerám a prozkoumejte obrovský svět Fa’Diel. Pro tento remaster byla nejen upravena hudba, ale můžete také přepínat mezi novým a původním soundtrackem. Byly také přidány další funkce, včetně možnosti vypnout střetnutí nepřítele a nikdy předtím nevydané minihry „Ring Ring Land“. THE CLASSIC, REMASTERED - Všechna kouzla původní Legend of Mana, přicházející na Steam s předělanou grafikou a novými funkcemi. TVARUJTE SVÉ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ - Představujeme jedinečný systém „Land Make“, ve kterém si můžete vytvořit vlastní mapu světa. Působivý příběh - Kompletní úkoly a příběhy REAL-TIME COMBAT - Vybavte různé zbraně, brnění a doplňky ve vzrušujících bitvách. MINI-GAME - Zahrnuje „Ring Ring Land“, mini hru dříve nevydanou na Západě

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: