LEGO: Worlds - Nintendo Switch

Kód: 8486
Neohodnoceno
405 Kč 334,71 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Hra LEGO® Worlds obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně, ale také možnost zahrát si v kooperativním či kompetitivním módu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LEGO: Worlds - Nintendo Switch

Ve hře LEGO® Worlds se pustíte do objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy, Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. V tomto světě Lega se také můžete zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnete pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže.

LEGO® Worlds for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

Hlavní rysy PC LEGO Worlds:

Objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích. Lego svět ožívá díky přizpůsobitelným postavám, které jsou přátelské, ale i strašidelné. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. Postavte si svět podle vlastních představ za využití editoru a předpřipravených LEGO modelů. Přizpůsobte si postavy díky obrovskému výběru kostýmů a možností. Obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů. Ale hlavně máte možnost si zahrát online v kooperativním či kompetitivním módu.

LEGO Worlds Review | Switch Player

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Akční, Pro děti
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: