Little Nightmares II - Xbox One

Kód: 992
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Little Nightmares II je napínavá adventura, ve které hrajete jako Mono, mladý chlapec uvězněný ve světě, který byl zkreslen záhadným přenosem ze vzdálené signální věže. S dívkou Six ve žlutém pláštěnce se Mono vydává objevit temná tajemství Signální věže a zachránit Six před jejím strašným osudem, ale jejich cesta nebude snadná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LITTLE NIGHTMARES II

Little Nightmares II je logická plošinovka hororové adventury vyvinuté Tarsier Studios a vydané Bandai Namco Entertainment. Jedná se o pokračování Malé noční můry z roku 2017 a má novou postavu hráče, malého chlapce jménem Mono, s protagonistou z předchozí hry Six, vystupující jako počítačově ovládaná postava. 

Vrať se do světa roztomilých hrůz ve hře Little Nightmares II, napínavém dobrodružství, ve kterém se ujmeš role Mona, mladého chlapce uvězněného ve světě pokrouceném bzučivým vysíláním ze vzdálené věže.

V doprovodu dívky ve žlutém pršiplášti jménem Six se Mono vydává odhalit temná tajemství Signální věže. Jejich cesta nebude snadná – Mono a Six budou čelit spoustě nových nebezpečí hrozících od odporných obyvatel místního světa.

Troufneš si postavit téhle nové sbírce nových, malých nočních můr?

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Adventura, Hororová, Survival
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: