Lost in Random - PC

Kód: 4340
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lost in Random

 

Hrajte šance ve hře Lost in Random, akční adventuře inspirované gotickou pohádkou, kde je osud každého občana určen hodem kostkou.

Vládne zlá královna a království Random je rozděleno do 6 temných říší, kde život diktují prokleté černé kostky. V tomto příběhu od oceňovaného švédského herního studia Zoink a od Eisnera oceněného Adventure Time a Marvel Comics Nepřekonatelného autora veverky Ryana Northa se ve tmě připojíte k Even, dívce bez peněz, která má štěstí, pátrání po záchraně její milované sestry. Se svou společnicí Dicey, malou a podivnou živou kostkou, se Even musí naučit pojmout chaos Random a odkrýt letitý příběh s moderním poselstvím.

Projděte se po tajemných dlážděných ulicích Random, setkejte se s jeho nepředvídatelnými obyvateli a vydejte se na odvážné úkoly. Zapojte se do hrůzostrašných bitev s jedinečnou kombinací taktických bojů, sbírání karet a výbušné hry v kostky. Je na čase přizpůsobit se nebo zahynout při bitvách v obřích arénách deskových her, které se mění s každým hodem kostkou! Naučte se, jak zvrátit šance ve svůj prospěch, a ponořte se do temné říše divů, kde přežijí jen odvážní.

Funkce

  • Odhalte pokroucenou pohádku-napsal ji Eisner Award-vítězný Adventure Time a Marvel Comics Nepřekonatelná autorka veverky Ryan North, vkročte do nádherné a strašidelné říše divů, kde se musíte vydat skrz 6 zkroucených říší Random, z nichž každá má svou vlastní šílenou sadu pravidel. Pomozte jeho nepředvídatelným obyvatelům, zachraňte svoji sestru a objevte pokroucený příběh.
  • Pusťte se do toho v epických, taktických bitvách s kostkami - postavte se neznámému v jedinečné kombinaci taktického boje a sbírání karet. Přizpůsobte svou bojovou strategii za běhu v rozvíjejících se arénách deskových her.
  • Defy váš osud proti všem šancím - Defy prokletý osud, a využít sílu náhodnosti. Spojte se se svým přítelem Diceym a hrajte šance, kde lze průběh bitvy změnit hodem kostkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: