Mad Max - PC

Kód: 2246
Neohodnoceno
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Netradiční akční hra odehrávající se v pouštním světě ovládaným nejrůznějšími gangy. A právě s jedním z nich má hlavní hrdina nevyřízené účty. Vůdce jednoho gangu mu vzal o nejcennější, co měl, rodinu a oblíbený vůz, který v poušti znamená rozdíl mezi životem a smrtí. Proto vezměte spravedlnost do vlastních rukou a vydejte se vyčistit okolí od zlodějské verbeže a nejděte onoho vůdce mocného klanu, abyste si s ním mohli vyrovnat účty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mad Max - PC

 
 
Mad Max je nadějí na bláznivou hru s kultovním akčním hrdinou od Avalanche Studios.Pokud máte rádi tento film, pak se určitě máte proč těšit. Ve hře půjde především o auto Magnum Opus a jeho nekonečné vylepšování. Tvůrci si hodlají vypůjčit prvky ze svých titulů Just Cause (především otevřený svět a bizarní metody jak se zbavovat nepřátel). Těšte se na přestřelky v autech a brokovnici, bez které nedá Max ani ránu.

Mad Max přináší otevřený svět v post-apokaliptickém světě, kde jedinou šancí na přežití jsou auta. Hráči převezmou roli Mad Maxe, osamělého válečníka, který musí bojovat o přežití s divokými gangy banditů. Jelikož Maxovi ukradnou jeho ikonické auto Interceptor, Max se musí dát dohromady z talentovaným, ale podivným mechanikem Chumbucket a dalšími, aby sestavil ultimátiní vojenské vozidlo a s pomocí něj uprchl z Pustiny.
 

 

Buď Šílený Max:

  • Staňte se legendárním osamělým bojovníkem, vyrábějte si a vylepšujte vaše vybavení a zbraně, abyste přežili v brutálním postapokalyptickém světě 
  • Bojujte divokými chvaty a komby a zlikvidujte šílené bandity Pustiny.

 

Napínavé souboje ve vozidlech:

  • Střetněte se v dynamických soubojích vozidel, likvidujte nepřátelské stroje smrtícími zbraněmi a volitelnými součástkami.
  • Vybírejte si z různých karosérií a vyrobte si ultimátní válečný stroj s tucty kombinací vylepšení.

 

Ovládněte pustinu:

  • Prozkoumejte strhující postapokalyptický otevřený svět plný unikátních misí a vedlejších úkolů.
  • Přivlastněte si každé smetí, které najdete, abyste si mohli vylepšit vybavení a vozidla.
  • Masakrujte výstřední bandity a gangy prohánějící se Pustinou.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: