Mafia 3 Season Pass

Kód: 2017
Neohodnoceno
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Legendární Mafia je zpět a opět vás ohromí prostředím plného života, dobových aut, módy a hudby. Nyní zasazena do otevřeného světa New Bordeaux roku 1968, které je upravenou verzí New Orleans.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mafia 3 Season Pass

 

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Mafia 3 v platformě Steam! Jedná se o MAC verzi hry!

Díky Season Pass získáte přístup ke všemvydaným DLC a rozšíření do hry Mafia III, které budou postupně vydány.

V roce 1968 po skončení bojů ve Vietnamuví Lincoln Clay, jak se věci mají. Lincoln se nyní nachází opět na domovské půdě, tedy v New Bordeauxu a věří v to, žedokáže utéct před svojí zločineckou minulostí. V Mafii III si Lincoln vybuduje novou rodinu z toho, co mu ještě po předchozí zradě italské mafie zbylo. S tím souvisí to, že bude toužit po pomstě a bude si klestit cestu. Ve hře můžete rozhodně očekávat velmi frekventované přestřelky, dále brutální souboje můž proti muži, pouliční výtržnosti a napínavé řízenívozidel. Vychytralost v této hře není nikdy dost a díky správné partě a rukám odkrve je možné dostat se na vrchol městského podsvětí.

 

Mafia III PC

 
Lincoln Clay se po letech vrací z vietnamské války a čeká na něj doma množství nepříjemných novinek. Americkému městu New Bordeaux i v 70. letech 20. století stále vládne italská mafie a Lincoln se snaží uniknout zločinecké minulosti. Pokusy jsou však neúspěšné a po vyvraždění jeho náhradní rodiny italskou mafií se Lincoln rozhodne pro krutou odplatu. Založíte si novou mafiánskou rodinu a nabiti touhou po pomstě budete postupně šplhat do nejvyšších pater mafiánského podsvětí.

 

New Bodreaux 1968

Otevřený svět New Bordeaux je alternativním zpracováním amerického města New Orleans ze 70. let minulého století. Po návratu domů zažijete šok v podobě všudypřítomných gangů a zkorumpovaných úředníků. Ve městě na vás ale čeká i množství pamětihodností a mráz nahánějící atmosféra tehdejší doby.
New Bodreaux 1968

Touha po pomstě

Vaše postava amerického veterána Lincolna Claye má v hlavě jen myšlenky na pomstu italské mafii, která má na svědomí brutální masakr černého gangu, jehož byl součástí. Pomozte Lincolnovi vzít spravedlnost do vlastních rukou a nastolit ve městě nová pravidla.
Touha po pomstě

Jako tank, nebo duch

Lincoln je vycvičený voják, který se během svého pobytu v armádě naučil mnoha bojovým dovednostem. Je tedy zcela na vás, zda se rozhodnete uplatnit jeho schopnost tichého plížení a postupného likvidování nepřátel, nebo přesné mušky a brutální síly při větších přestřelkách.
Jako tank, nebo duch

Hlava nové rodiny

Stáváte se hlavou nové mafiánské rodiny, kterou jste založili po brutálním útoku na váš tehdejší „černý gang“. Veškerá pravidla jsou tedy čistě ve vaší režii a je jen na vás, koho ze svých pobočníků si budete držet dál od těla a koho naopak za poctivě odvedenou práci náležitě oceníte.
Hlava nové rodiny

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: