Malwarebytes Anti-Malware Premium - 1 PC / 1 rok

Kód: 4254
Neohodnoceno
795 Kč 657,02 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Aktivace - Malwarebytes

Malwarebytes Anti-Malware je aplikace pro vyhledání a odstranění spyware, adware, trojských koní, rootkitů a dalších nebezpečných a škodlivých programů typu malware.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malwarebytes Anti-Malware Premium - 1 PC / 1 rok

Máte obavu z malware ve vašem počítači? Nemusíte, stačí použít tento skenovací software a obavy mohou zmizet. Jedná se totiž o nástroj umožňující prohledávání (rychlé i kompletní), detekci a zbavení se malware ve vašem počítači.

Program sleduje zvlášť jednotlivé procesy běžící v systému a v momentě detekce něčeho "podezřelého" okamžitě proces zastaví. Nová technologie též umožňuje rychlé prohledávání a případné zničení malwaru a snadná obsluha spolu s pěkně zpracovaným grafickým rozhraním zaručují příjemnou práci s programem.

Aplikace s názvem Malwarebytes Anti-Malware Premium je určena pro samotné používání na počítači s operačním systémem Windows, což je rozhodně skvělé zjištění, jelikož podle posledních analýz a testů je právě Windows celosvětovou jedničkou co se týče v používání operačních systémů. A navíc je celá aplikace Malwarebytes Anti-Malware Premium k dispozici všem uživatelům zdarma, což je další skvělé plus, které můžeme aplikaci přičíst.
 
 Malwarebytes Anti-Malware Premium
 
Malwarebytes Anti-Malware Premium je jak tedy již samotný název napovídá aplikací, díky které si uživatel nainstaluje do svého počítače a ona se mu sama od sebe stará o všechny potřebné věci jako je přítomnost virů, malware a spyware. Jedná se tedy rozhodně o skvěle použitelnou aplikaci, díky které můžete velice rychle identifikovat na disku vašeho počítače nějaký nepříjemný problém, který by vám mohl časem hodně ublížit a člověk by díky tomu přišel třeba o nějaké části svých dat.
 
Aplikace s názvem Malwarebytes Anti-Malware Premium je sama o sobě hodně dokonalá, rychlá, přehledná a také skvělá co se samotné použitelnosti týče. Jde hlavně o to, že lidé nemusejí denně nic kontrolovat ani nastavovat. První nastavení proběhne pro nainstalování aplikace Malwarebytes Anti-Malware Premium a to je celé - následně již aplikace sama pracuje přesně podle toho, jak byla prvotně nastavena a to je pro koncového zákazníka to nejdůležitější.

 

Klíčové vlastnosti:

  • odstranění malware
  • rychlé prohledávání
  • denní aktualizace databáze
  • nastavení pro zvýšení výkonu programu
  • integrace do kontextového menu pro přeskenování souborů
  • spolupracuje s ostatními anti-malware utilitami
  • multijazyčné rozhraní. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 1
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: