Malwarebytes Anti-Malware Premium - 5 lic. / 1 rok

Kód: 7170
Neohodnoceno
1 495 Kč 1 235,54 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

Aktivace - Malwarebytes

Malwarebytes Anti-Malware je aplikace pro vyhledání a odstranění spyware, adware, trojských koní, rootkitů a dalších nebezpečných a škodlivých programů typu malware.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malwarebytes Anti-Malware Premium - 5 lic. / 1 rok

 

Internet není bezpečné místo!

Mnoho lidí věří, že jsou na internetu zcela v bezpečí. Jsou anonymní a jednoduše si mohou dělat, co chtějí. Takové tvrzení je však zcela mylné. Internet je ve skutečnosti velmi nebezpečné místo. Je plný virů, malwaru, ransomwaru, rootkitů atd.

Nejhorší jsou tyto typy virů, které jakmile infikují pouze jedno zařízení, dokážou se množit a šířit po internetu do dalších počítačů, a to opravdu rychle. Pokud nejste dostatečně opatrní, můžete být napadeni a vaše zařízení může být zničeno. Ještě horší je, že můžete přijít o všechna cenná data. Existují také typy malwaru, které mohou sledovat vaše internetové aktivity.

Důvodem je skutečnost, že samotný internet (stejně jako vaše zařízení) je plný zadních vrátek, které může škodlivý software použít k útoku. Kromě toho můžete dokonce najít viry, které se mohou dostat na váš bankovní účet. Proto byste měli o své internetové zabezpečení řádně pečovat.

 

Chraňte se před škodlivým softwarem

Jak vidíte, při procházení internetu musíte být opatrní. Naštěstí pro vás existuje spousta různých dobrých programů, které vás ochrání před potenciálním útokem. Dobrý bezplatný antivirus vás může chránit před mnoha různými útoky. Někdy to však nestačí. To je důvod, proč byste měli zvážit investování do Malwarebytes Anti-Malware, protože vám poskytuje mnoho důležitých výhod. Za prvé, ve srovnání s mnoha jinými typy antivirového softwaru je schopen vás neustále chránit před útoky z internetu. 

 

Názory uživatelů a recepce Malwarebytes

Před koupí Malwarebytes budete pravděpodobně chtít vědět, co si lidé myslí o tomto programu. Obvykle poukazují na to, že software je rychlý, schopný je chránit před většinou útoků a zároveň se snadno používá a nezabírá příliš mnoho systémové paměti.

 

Klíčové vlastnosti

 

  • Malwarebytes Anti-Malware Premium na 12 měsíců  vám poskytne profesionální ochranu vašeho počítače na jeden rok.
  • Užijte si ochranu při procházení internetu.
  • Chraňte se před všemi typy škodlivého softwaru, jako jsou viry, ransomware, malware, rootkity atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malwarebytes
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 1
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: