Mario Kart 8 Deluxe - Nintendo Switch

Kód: 8821
1 630 Kč 1 347,11 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

V rámci definitivní edice hry Mario Kart 8 Deluxe se vrhnete na upravené podoby známých okruhů z celé série Mario Kart. Využít můžete podporu Toy-Con motorky z kolekce Nintedo Lab či se do závodění pustit v různých herních režimech, a to včetně tabletop módu, TV módu či handheld módu. Nejen v upraveném Battle módu na vás čekají známí závodníci i zcela noví vyzyvatelé, kteří se spolu utkají na tratích známých například z verze pro konzoli Wii U.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mario Kart 8 Deluxe - Nintendo Switch

Definitivní verze

V definitivní verzi se vydáte na vylepšené okruhy klasických tratí, které znáte například z verze pro konzoli Wii U, a to včetně všech rozšiřujících doplňků. V TV módu se následně při Full HD rozlišení utkáte s dalšími třemi hráči, které můžete vyzvat i na vylepšený Battle mód.

Definitivní verze

Na cestách i doma

Mariokart závody si můžete jednoduše vychutnat doma i na cestách. Pro cestovní režim stačí odpojit ovladače Joy-Con a v tabletop módu se s jedním kamarádem utkat o prvenství na integrované obrazovce. Pro TV mód se konzole vloží do dokovací stanice a na okruh se mohou pustit až čtyři hráči najednou.

Na cestách i doma

Přepracovaný Battle mód

Ve vylepšeném Battle módu nyní naleznete 8 dodatečných tratí včetně režimu Renegade Roundup, který se nápadně podobá hře na zloděje a policisty. Zároveň zde narazíte na staré dobré klasiky známé z předchozích dílů série, jako je např. Ballon Battle, Bob-omb Blast, Shine Thief či Coin Runners.

Přepracovaný Battle mód

Nintendo Lab

S touto edicí Mario Kart 8 Deluxe se můžete na okruh vrhnout s Toy-Con motorkou z kolekce Nintendo Lab. Jedinečný zážitek ze hry sdílejte až se třemi dalšími hráči, kteří se chopí řídítek vlastních motorek a utkají se s vámi o vytoužené vítězství. Pokud hrajete sami, můžete svou konzoli umístit přímo do středu Toy-Con motorky a závodní zábavu si užijete prakticky kdekoliv.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Závodní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: