Marvel's Guardians of the Galaxy - PC

Kód: 8105
Neohodnoceno
579 Kč 478,51 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marvel's Guardians of the Galaxy

Rozjeďte divokou jízdu napříč vesmírem s novým zpracováním Strážců galaxie od Marvelu.

V této akční adventuře z pohledu třetí osoby jste Star-Lord a díky svému odvážnému, ale pochybnému vedení jste přesvědčili podivínskou partu nepravděpodobných hrdinů, aby se k vám přidali. Nějaký pitomec (určitě ne vy) spustil řetězec katastrofických událostí a jen vy můžete udržet nepředvídatelné Strážce pohromadě dostatečně dlouho na to, abyste odvrátil totální meziplanetární krach. Používejte elementární blastery, týmové bitky, kopy tryskovými botami, nic není zakázáno.  

Pokud si myslíte, že vše půjde podle plánu, čeká vás s#vět plný překvapení, přičemž následky vašich činů zaručeně udrží Strážce v napětí. V tomto originálním příběhu Strážců galaxie od Marvelu zkřížíte cestu novým mocným bytostem a jedinečným pojetím ikonických postav, které se ocitnou v boji o osud galaxie.

Je čas ukázat vesmíru, co ve vás je.

Máte to mít. Pravděpodobně.

VEĎTE STRÁŽCE GALAXIE!

Hraješ za Star-Lorda, takže tvůj odvážný bojový st#yl není ničím omezen, od elementárních blasterů a kopů tryskovými botami až po týmové bitky. Se Strážci, kteří bojují po tvém boku, rozhoduj o útoku a přemáhej protivníky svými charakteristickými útoky. Důsledky tvých rozhodnutí se mezitím budou pohybovat od lehkovážných až po naprosto nečekané, jak se bude tvoje cesta vyvíjet.

ZCELA NOVÝ PŘÍBĚH

Vaše nově zformovaná skupina legendárních záporáků má zachránit vesmír v tomto novém, ale věrném zpracování Strážců Galaxie. Nějakým způsobem spustíte řetězec katastrofických událostí, které vedou k divoké jízdě napříč ohromujícími světy obývanými ikonickými a originálními postavami Marvelu. Zapni si hvězdný mix z 80. let a připrav se to pořádně rozjet.

The game follows most of the team as established in the 2008 comic run.

OD ZTROSKOTANCŮ K SUPERHRDINŮM

Jsi to jediné, co drží nepředvídatelné Strážce pohromadě, takže se v tomhle vůdcovství budeš muset rychle zlepšit. S touto netradiční aproximací rodiny po boku vás čekají slzy i smích, až se společně pustíte do boje s vesmírem. Ať už vás za dalším rohem čeká cokoli, víte, že to bude pecka.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Pro jednoho hráče
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: