Nechce se Vám čekat na doručení fyzického balení? Nabízíme elektronické licence a předplatná s doručením již do 15 minut!

McAfee - Aktivace na novém zařízení

Tento článek použijte, pokud:

Chcete aktivovat předplatné softwaru McAfee, který byl předinstalován na vašem novém počítači se systémem Microsoft Windows.
 
Společnost McAfee důrazně doporučuje, abyste se zaregistrovali pomocí své aktuální e-mailové adresy. Pokud budete někdy potřebovat obnovit své heslo, pokyny vám budou zaslány na e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci.


POZNÁMKA: Pokud se vám nedaří aktivovat předplatné ani po dodržení rad v tomto článku, kontaktujte zákaznický servis .

 

POZNÁMKA: V listopadu 2021 společnost McAfee aktualizovala bezpečnostní produkty Windows o nový vzhled a chování:


Jednou z hlavních změn je, že v novém uživatelském rozhraní se ikona ozubeného kola pro přístup k Nastavení přesunula z pravého horního rohu do levého dolního rohu. .

Tyto změny nakonec zpřístupníme všem našim zákazníkům se systémem Windows, ale ne každý dostane aktualizaci okamžitě. Tento článek jsme aktualizovali okroky rozhraní Windows . Zachovali jsme také kroky staršího rozhraní Windows pro zákazníky, kteří je potřebují.

Další informace o těchto změnách naleznete v tématu TS103232 – Změny vašeho bezpečnostního produktu McAfee pro Windows (listopad 2021) .

Chcete-li nastavit svůj účet McAfee, aktivovat software a ověřit předplatné, postupujte takto:
 • Krok 1: Nastavte svůj účet McAfee a aktivujte software
   
  1. Otevřete software McAfee, který byl předinstalován na vašem počítači, a otevřete svůj účet, abyste si mohli prohlédnout své předplatné. Chcete-li zjistit, jak získat přístup ke svému účtu, klikněte na jednu z následujících možností:

   1. Otevřete svůj bezpečnostní software McAfee.
   2. V nabídce vlevo klikněte na Účet .
   3. Klikněte na Moje předplatné .
   4. Klikněte  na Přejít na Můj účet .
    Budete přesměrováni na webovou stránku McAfee. Zbývající kroky dokončete podle následujících kroků.
   1. Otevřete svůj bezpečnostní software McAfee.
   2. Klikněte na ikonu ozubeného kola nastavení v pravém horním rohu obrazovky.
   3. V části Moje informace klikněte na Můj účet .
    Budete přesměrováni na webovou stránku McAfee. Zbývající kroky dokončete podle následujících kroků.
  2. Na webu McAfee zadejte svůjemailová adresaa potom klepněte nadalší.
    
   • Pokud již máte účet, přihlaste se jako obvykle.
   • Pokud nemáte účet, vytvořte si silné heslo a kliknětedalší.

    POZNÁMKA : Silné heslo obsahuje kombinaci alespoň osmi malých a velkých písmen, číslic a symbolů. Rady k vytvoření silného hesla najdete v příspěvku na blogu McAfee o 15 tipech, jak vytvořit lepší heslo .

     
  3. Když jste přihlášeni ke svému účtu, dokončete aktivaci softwaru McAfee podle všech pokynů.

   Pokud máte problém s aktivací softwaru, kontaktujte nás pomocí výše uvedeného odkazu. Když nás budete kontaktovat, ujistěte se, že máte k dispozici účtenku za nákup počítače.


    
 • Krok 2: Ověřte své předplatné
  Po dokončení aktivace použijteOvěřte předplatnéfunkce pro synchronizaci nainstalovaného softwaru McAfee s vaším novým účtem:
 1. Klepněte pravým tlačítkem myši naikona McAfeev oznamovací oblasti v dolní části plochy systému Windows vedle hodin. Poté klikněteOvěřte předplatné.
 2. Počkejte na dokončení procesu. Po dokončení procesu budou informace o vašem softwaru a předplatném synchronizovány a aktualizovány.
  Údaje o předplatném si můžete kdykoli ověřit prostřednictvím svého účtu. Přihlaste se ke svému účtu podle výše uvedených kroků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení