MechWarrior 5: Mercenaries - PC

Kód: 2245
Neohodnoceno
300 Kč 247,93 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

V důsledku třetí světové války dojde ke zničení většiny světa. Patříte k jedním z mála přeživších a máte před sebou jediný úkol: udržet se naživu. Nebude to ovšem vůbec snadné, neboť všude číhají nebezpečné zombie. Zvládnete si najít úkryt, zajistit dostatek potravy a sehnat zbraň, která vám pomůže odrážet útoky nemrtvých? Survival hra 7 Days to Die kombinuje prvky různých žánrů, jako je RPG, střílečka z první osoby nebo tower defense. Vydejte se prozkoumávat obrovský otevřený svět, vyrábějte předměty nezbytné pro přežití, vylepšujte schopnosti svého hrdiny a přetvářejte okolní prostředí ke svému obrazu. Prožívejte dobrodružství sami nebo spojte síly se svými přáteli v online multiplayeru. Kreativní režim vám umožní vybudovat herní svět podle svých představ. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MechWarrior 5: Mercenaries - PC

Píše se rok 3015. Lidstvo kolonizovalo tisíce systémů v obrovské oblasti vesmíru roztříštěné staletími konfliktů. Na bojištích budoucnosti dominují MechWarriors, elitní piloti mohutných válečných strojů známých jako BattleMechs. Je lukrativní doba být žoldákem. Svět ničení - Vyrovnejte celé města a zdecimujte armády nepřátelských sil a pilotujte stovky jedinečných variant BattleMech. Seek The Truth - Vydejte se cestou mezihvězdných intrik ve snaze o slávu a pomstu jako vůdce žoldnéřské společnosti znovuzrozené v plamenech blízkého zničení. The Merc Life - Spravujte složitosti řízení rozšiřující se žoldnéřské společnosti, od údržby a získávání BattleMechs až po najímání dalších MechWarriors. Bojujte společně - bojujte po boku svých přátel s podporou spolupráce PvE pro čtyři hráče.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: