Medieval Dynasty - PS5

Kód: 8453
Neohodnoceno
859 Kč 709,92 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

 psplus PlayStation - Aktivace

Evropa v raném středověku - Vláda šlechty a duchovenstva a obchod mezi národy přináší prosperitu, ale také závist, nedůvěru a chamtivost. Všude dochází k vojenským konfliktům a mění se celé kontinenty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Medieval Dynasty - PS5

Ve hře Medieval Dynasty se ujmete role mladého muže, který utekl před válkou a chce vzít svůj osud do vlastních rukou. Z osamělého, nezkušeného a chudého člověka se vypracujete v mistra mnoha dovedností, vůdce své komunity a zakladatele prosperující dynastie, která má přetrvat a prosperovat po další generace. Obrana před divokou zvěří při lovu potravy, sběr surovin a výroba vybavení, stavba domu a vybudování celé rušné vesnice při zakládání rodiny, to vše přispívá k jedinečnému hernímu zážitku napříč mnoha žánry. Drsné zimy a nečekané události jsou výzvou pro vaše schopnosti a obratnost, zatímco se snažíte vybudovat vlastní dědictví.

Medieval Dynasty Review - Gaming Nexus

Můžete si vybrat, zda budete sledovat hlavní kapitoly, řešit úkoly, nebo se jen tak toulat a prozkoumávat rozsáhlý středověký svět - ale buďte opatrní, protože vlci nebo medvědi se vás mohou pokusit pokousat... Začněte s těmi nejjednoduššími věcmi pro vlastní přežití, jako je lov a zemědělství, stejně jako stavba vlastního domu. Založte rodinu a pořiďte si dědice - zlákejte ostatní, aby žili poblíž a pracovali pro vás, postavte mnoho dalších budov, aby se vaše osada proměnila v pulzující vesnici a nakonec v prosperující dynastii, která bude vládnout po celé generace.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 5
Žánr: RPG, Akční, Adventura
Typ distribuce: elektronická licence
Platforma: PS5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: