Men of War 2 - PC

Kód: 9647
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Men of War 2 - PC
839 Kč 693,39 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Prožijte válku jako nikdy předtím! Men of War II, očekávané pokračování velmi úspěšné série RTS, přináší zcela nové jednotky, lokace, kampaně, herní režimy a typické prvky Men of War: historickou přesnost a akční hratelnost na východních i západních frontách druhé světové války.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prožijte herní strategii z druhé světové války v reálném čase jako nikdy dřív! Men of War II, nová kapitola špičkové RTS série, vám přináší bezkonkurenční počet jednotek s různými specializacemi, které můžete vést, neutuchající péči o historickou přesnost, novou úroveň grafické a zvukové vytříbenosti, jakož i pokročilou umělou inteligenci nepřátel. Veďte svá vojska do intenzivních bitev v reálném čase na západních a východních frontách a porazte své protivníky v kampaních s epickým příběhem pro jednoho hráče i mnoha dalších režimech, než se ponoříte do akce pro více hráčů.

Využívejte sofistikované vojenské strategie, provádějte přepady, zajímejte nepřátelská vozidla a zbraně a předveďte svoje schopnosti nejlepšího vojenského vůdce všech dob. Převezměte velení v různých rolích: od dělostřelectva přes pěchotu až po podpůrné jednotky. Likvidujte celé budovy nebo stavte opevnění a přetvořte ráz bojiště – od zákopů po bunkry a minová pole. Pomocí funkce přímé kontroly můžete zadávat přesné rozkazy každé jednotlivé jednotce na bitevním poli. Ponořte se do klasických bojových mechanismů v kombinaci se zcela novými herními prvky a prožijte napínavé bitvy v jedné z nejdelších sérií druhoválečných her vzrušujícím novým způsobem.

Men of War II se rovněž pyšní dechberoucí šíří herních možností: ať už preferujete realistické pojetí druhoválečné strategie typické pro předchozí díly této značky, anebo si chcete užít pohodovější zážitek; strhující děj příběhových kampaní či experimentování s různou taktikou v proměnlivých dynamických režimech; vyzývání ostatních velitelů v hodnocených zápasech či úprava nejdrobnějších detailů každé bitvy v lobby. Men of War II nabízí úžasné množství obsahu, který uspokojí váš hlad po bitvě.
Užijte si epické zápletky vyprávěné ve třech příběhových kampaních – veďte zoufalou sovětskou obranu proti brutálnímu počátečnímu náporu na východní frontě; staňte se americkým velitelem v Normandii, který musí improvizovat s omezenými zdroji a přizpůsobit se neznámému území, aby zdolal nacistickou válečnou mašinérii; anebo se vžijte do role starého rozčarovaného důstojníka Wehrmachtu na ústupu k Berlínu, který neúmyslně pozdrží porážku režimu, který sám nenávidí.Užijte si otevřenější zážitek v rámci historických kampaní inspirovaných sovětskou operací Bagration a americkou operací Overlord s nastavitelnou strategií a soupiskou batalionů anebo nekonečné možnosti plně dynamické kampaně Conquest a šarvátkových Raids, kdy žádné dvě hry nebudou stejné.Naskočte do toho největšího a nejrozmanitějšího režimu pro více hráčů v historii série a vyzvěte ostatní velitele v konfliktech od 1v1 po 5v5; velte specializovanému Batalionu a najděte tu správnou synergii se spoluhráči; zaujměte obecnější postoj v režimu Combined Arms anebo veďte jednotky svého národa v módu Classic, který připomíná zážitek z Men of War: Assault Squad 2. Posuňte soupeření na novou úroveň v rámci sestavovaných zápasů a lig, upravte si širokou škálu možností ve vlastní lobby anebo hrajte veškerý obsah pro jednoho hráče v kooperaci s až 4 dalšími hráči.Od téměř nezničitelných tanků, devastujícího dělostřelectva a obratných letadel po realistické modely pěchotní výzbroje a vojenského vybavení – Men of War II obsahuje v rámci série dosud nejrozsáhlejší a vysoce detailní lokace, vozidla a soupisky jednotek z druhé světové války: tři armády, 45 nastavitelných batalionů a téměř 400 různých jednotek, které očekávají vaše rozkazy.Užijte si klasická válečná bojiště z nové perspektivy: každá lokace ožívá díky jedinečné sadě zcela zničitelných objektů, realistické fyzice a podmanivému zvukovému designu. Men of War II posouvá audiovizuální vytříbenost série na novou úroveň díky nativní podpoře rozlišení až 4K a ultra širokému poměru stran 21:9, PBR a dalším vylepšením. Herní engine zároveň zcela využívá 64bitových procesů s více vlákny a zajišťuje tak tu nejlepší možnou optimalizaci a plynulý zážitek i na slabších počítačích.Veteráni série si vychutnají spoustu detailních prostředí a dostupných úprav, díky kterým si vytvoří herní zážitek přesně podle obrazu svého – mohou zapínat a vypínat různé prvky rozhraní, nastavovat množství velitelských bodů a lidských zdrojů dostupných v každém zápase; zatímco ostatní ocení možnost skočit rovnou do automaticky sestavovaných rychlých bitev nebo přednastavené soupisky jednotek pro danou misi.Vytvářejte a sdílejte vlastní scénáře pomocí speciálního editoru úrovní a nástrojů pro modifikace v Men of War II, které jsou plně integrované se Steam Workshop. Omezovat vás budou jen vaše možnosti: vaše kreativita, vaše vize, váš um. Taktické variace jsou nekonečné.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: